SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ale mowa była o 3(porcja etylosteronu)

sam też robie zazwyczaj w cyklach 5g (w nt)



reasumując imo dorzucić niedrogiej kredy, w jakiejkolwiek formie, zeby było w nt chociaż z 5g i bedzie oks:)
-jw już pisałem



Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-10-01 17:07:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958497
3g CEE w zupelnosci wystarczą o czym tez juz wyzej pisałem
bede w stanie przyznac Ci racje - odnosnie wiekszych dawek i ich slusznosci, jak bedziesz w stanie mi przedstawic jakies np. wyniki badan, cos w ten deseń
inaczej nie warto po prostu wydawac kasy na kolejna puche krety, cos co nie przyniesie w zaden sposob wiekszych efektów (lub 'efektów') nie musi byc dokupowywane ;)

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-10-01 17:21:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
dla mnie czy to ester czy inna forma nie ma jakiegoś wiekszego znaczenia

i jak juz pisałem jeśli mamy brać 3g, to czemu tylko tylko przez okres standardowego cyklu, skoro mozna przedłużyć do stałej i dłużej sie kredą cieszyć

btw
w badaniach odnośnie konwertowania estry nie wypadły czasem gożej od mono? bo gdzieś tu ktoś przytaczał takie coś (chyba jeszcze z cytrynianem było, a ka w osobnych badaniach było porównywane)
pewnie jak Faf tu zajzy to przytoczy, bo on w tych badaniach ma dobre rozeznanie;)


ps
ja sie nie kłóce, bo podobne podejście mam i sam robiłem cykle w których było 5g kredy w nt, i były to dobre cykle,
podobna sfdfowska szkoła która sie w praktyce sprawdza,
ale cykle robione na 3g kredy uważam za przesadzony minimalizm, takie dawki to w stałej sie sprawdzą;)

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-10-01 17:43:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958497
dla mnie czy to ester czy inna forma nie ma jakiegoś wiekszego znaczenia -> ok ,dla Ciebie i to nie musi oznaczać iż będzie się to odnosić do ogółu :)

i jak juz pisałem jeśli mamy brać 3g, to czemu tylko tylko przez okres standardowego cyklu, skoro mozna przedłużyć do stałej i dłużej sie kredą cieszyć

To by miało sens gdyby to było kazdego dnia 3g, a w dni treningowe (jak sie nie myle 4x) bedzie tej kreatyny 2 razy wiecej

napisalem 'jak sie nie myle' bo na 95% jestem pewny iz to jeden z naszych klientów, których brał ostatnio podobny zestaw i watpie by akurat w PL znalazł sie drugi, ktory kupiłby idealnie to samo %),
jak sie zresztą nie myle w dawkowaniu rozpisałem 1-2 porcje ethylosteronu w dni NT, wg uznania autora, uwzledniajac jednak jego wage (>100kg)
ale na pewno nie 3 porcje, co by było juz po prostu 'wyrzucaniem towaru i $ w błoto'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958497
tez sie nie kloce, tylko nie widze czasami sensu wydawania kolejnych (fakt iz moze to byc nawet te 30zł) peniedzy, bez korzysci z tego plynacych

juz lepiej za te 30zł kupic 2kg filetów z kurczaka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
aż spojżałem: pisałeś o jednej porcji, ja pisałem o 2-3,
jeśli chodzi o >100kg chłopa, to tym bardziej te 3g mało (tak to jest jak sie tej ankiety nie każe wypełniać, później nie wiadomo)

mówie, jeszcze kwestia tych badań nt cee, bo tu nie jestem na 100% pewnien bo po prostu nie pamietam, a nie mam pojecia jak to szukać teraz

ale jeśli dobrze pamietam (że cee równiez bardziej konwertować od mono miało) to te 3g o których piszesz w kontekscie >100kg zawodnika to zdecydowanie mało jeśli chodzi o cykl

pare groszy na tanie mono do tego, to zaden pieniądz, na miecho co tydzien wiecej idzie, jesli nie mowimy o nastolatku ciułającym kazdy grosz na cykl (a wyglada ze nie mowimy) to tych paru groszy niesposób bedzie odczuć

napisałem do Fafa, on zapewne bedzie wiedział, czy mnie pamięc nie myliła;)

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-10-01 18:03:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958497
nie widze wiekszego sensu dorzucania do tego zestawu monohydratu, jak juz to cee, prosty powod, to i to kreatyna - wiadomo, ale po co ma sobie utrudniac obiektywne wyciagniecie wnioskow odnosnie estru - a tak można będzie coś więcej na ten temat powiedziec, co przy obecnym, mocno rozbudowanym rynku suplementów moze byc dosc istotną dla siebie samego informacją

obecnie robie cykl na samym CEE jak pisalem na dawkach 4-8g
wczesniej kiedys robilem na 10g cee i bylem niezadowolony, chyba moj jedyny jak do tej pory cykl (i jeszcze po czesci z pol roku temu na NOZie) nieudany cyklon, jednak od razu - wtedy - po skonczeniu CEE wzialem czysty TCM i wrazenia o 180st inne, i nasuwało mi sie pytanie, czy to moze CEE zupelnie nie dla mnie? czy moze jednak dopiero po tych ok.4tyg odpowiednie stezenie kreatyny nastapilo w tkance miesniowej/organizmie, by potem przedluzajac cykl o juz inna forme kreatyny, osiagnac przyzwoite koncowe wyniki, w odpowiedzi na to pytanie, robie teraz taki ,a nie inny cykl (ale nie bede juz nic sobie mieszał/dodawal innej formy kreatyny, bo wtedy wyciagniecie wnioskow zaden sposob nie moze byc obiektywne)
W grę moze wchodzi firma/produkt, bo reszta pozostala na podobnym poziomie, a jednak teraz poki co - przynajmniej I etap mojego cyklu - jestem zadowolony.

Autor niech najlepiej napisze ile we wstepnej rozpisce napisalem mu porcji w dni NT , ale jak dobrze pamietam była to 1-2
Tego bym sie trzymał i ewentualnie jak juz to dokupił albo 2 puche ethylosteronu albo czysty ester, ale nie teraz , co najwyzej po skonczeniu ethylosteronu, by nie zalowac tego o czym pisalem wczesniej , czyli zmarnowania pieniedzy.

W sumie fakt, jak ktos na to nie patrzy (na kwestie $) to moze i 2-3 produkty kreatynowe/kreatyno-podobne do tego dorzucic, zapewne psychika i placebo w takiej sytuacji tez zrobią swoje

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-10-01 19:01:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
-Autor niech najlepiej napisze ile we wstepnej rozpisce napisalem mu porcji w dni NT , ale jak dobrze pamietam była to 1-2

-w dzien wolny wystarczy 1 porcja , bo po co wiecej?

chyba ze o ustalenia 'poza' chodzi




Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-10-01 19:29:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
a że jeśli chcemy testować konkretną formę to bierzemy ją solo, to logiczne jest, ale tego nigdzie autor nie zaznaczał,
ale pisałem że jakaś krede dorzucić, może być i cee przeciez, jeśli test cee ma być, może i inna..
znowu sie edycja chromoli:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958497
chodzi u ustalenie 'spoza' ktore rozpisalem mu po zakupie zestawuu - jezeli oczywiscie to ta sama osoba, sugerujac na pewno iz 1 porcja wystarczy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-karnityna + kreatyna mono

Następny temat

Kreatyna w dzien nietreningowy.

WHEY premium