SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o Wasze opinie na temat mojej walki w finale MP

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 95
spoko:)

"Podążaj Za Wiedzą Bądź Pozostań W Niewiedzy"


"Ciężki Trening To Amulet, Który Pozwala Przetrwać
Nie Przegrać,
O Resztę Nie Dbać,
Dobrze W Tą Grę Grać"


"Czy Będzie Szach I Nat Dziś Jesteś Kat To Już Koniec,
Bo Rywal Padł"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ponieważ Sylwia (czyli założycielka tematu) sama sie nie kwapi, to ja wrzucam newsa

MUE: złote medale Michalczuk i Kusiak
28.06.2009. Karolina Michalczuk (54 kg) i Sylwia Kusiak (+81 kg) zdobyły złote medale mistrzostw Unii Europejskiej w boksie, które odbyły się w Pazardjik (Bułgaria). Po srebro sięgnęły Katarzyna Czuba (51 kg) i Lidia Fidura (75 kg), zaś brąz wywalczyła Aleksandra Paczka (60 kg).

W walkach finałowych mistrzyni świata Michalczuk (trzeci tytuł mistrzyni UE) pokonała Hiszpankę Irene Gordo 14:0, a Kusiak, dla której był to pierwszy pojedynek w turnieju, wygrała przed czasem (2r. rsc) z Bułgarką Julią Todorową.

Czuba przegrała z Angielką Sharon Holford 4:5, a Fidura uległa Francuzce Erice Guerrier 3:6.

Dotychczas rozegrano cztery edycje pięściarskich MUE kobiet. Reprezentantki Polski mają w dorobku 23 medale - 5 złotych, 8 srebrnych i 10 brązowych.

źródło: boxing.pl



Sylwia, gratulacje!

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2009-07-01 18:19:51

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2714
gratuluje Sylwi,naprawde uwazalem ze bez trenera i skoro zadaje takie pytania to sobie nie poradzi :) a jednak sie mylilem i bardzo dobrze,powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
dobra walka :) chciałbym być twoim chłopakiem ;)

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Gratulacje! Mistrzyni Europy? Spory krok w kaierze. Jeszcze raz gratuluje.

chciałbym być twoim chłopakiem ;)
Bez komentarza

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
czemu ? bardzo ładna dziewczyna ;) a jakie zainteresowania ^^

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Sadomasochista? Lubisz być bity ;)?

Byłyby rozmowy:
- Kochanie daj mi jakieś potrzebuję pieniądze na nowe buty/perfumy/itp
- 2 dni temu byłaś na zakupach
- Nie dyskutuj ze mną
- Ale...
*Bang, beatiful one-two combination by Kusiak, Stalker rights eye looks very bad and the fight is maybe over...*

Za dużo FNR3 ostatnimi dniami...

Zmieniony przez - Linxus w dniu 2009-07-02 23:45:29

Zmieniony przez - Linxus w dniu 2009-07-02 23:46:01

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4651
Słuchjcie, naprawdę bardzo dziękuję. Mało jest takich ludzi jak wy. Większość mi zazdrości i w ten sposób obraża na różnych forach bokserskich.
A jak na razie to jestem mistzynią unii europejskiej, a Mistrzostwa Europy są dopiero we wrześniu i to jest tak naprawdę moja docelowa impreza. Medal, nawet brązowy oznacza spore stypendium i oczywiście wspaniały tytuł.
A tak szczerze to na MUE poszłam w wadze +81, gdzie musiałam przed ważeniem wypić prawie 1,5 litra wody, aby łatwo zwyciężyć. W 81 JUŻ NIE BYŁOBY TAK BAJECZNIE:)
Jeszcze raz dzięki!!!

Sylwia Kusiak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Sfd rządzi, Sfd radzi, Sfd nigdy cię nie zdradzi!

Nie masz za co dziękować, gratuluję i życzę sukcesu w ME :)

PS. Jakby można było gdzieś oglądnąć walkę to proszę o link.

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Sylwia, gratuluję serdecznie!!!

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do walczacych/sparujacych bez kasku

Następny temat

Scott Adkins

WHEY premium