SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosiłbym o ocenę planu na masę.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1845

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

25

Waga

80

Wzrost

181

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

rok

Uprawiane inne sporty

piłka czasami

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

białko

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

70,75,80
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1639
Trzymaj sie planu i rob tka jak tam jest napisane, a jezeli masz BARDZO WIELKIE PROBLEMY ( cos Cie boli, zle robisz, nie potrafisz itp) to w ostatecznosci mozesz zmienic na dodatnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1437
Trzymam się, jest napisane wyciskanie na ławce. :) Więc robię dodatnią. Nie mam problemu z płaską, dodatnia jest spowodowana tym , że nigdy nie miałem płaskiej w planie (tzn. kiedyś miałem),a także tym,że górę mam mniej 'rozbudowaną' o ile taki termin jest poprawny przy moim stażu;). No nic, zobaczymy co inni powiedzą na ten temat.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - kotlarkeen w dniu 2012-07-06 18:02:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
idz juz cwiczyc! chcesz wykonywac na lawce skosnej? nie ma problemu. masz 100 wazniejszych kwestii do ogarniecia,niz dobor wersji cwiczenia.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1437
Rozumiem, dieta, progresja, odpoczynek, tak jest!.


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1437
Traktor, mam pytanie. Robię Twój plan z tego postu :
https://www.sfd.pl/Split_Masa_3x_w_tygodniu-t785989.html jest wszystko dobrze. Ale...

spotkałem się z Twoim planem FBW, który zakłada wykonanie serii docelowej x15p ( wybacz, że nie podałem linka,ale nie mogę go znaleźć teraz).

Ćwiczenia sa niemal identyczne MC klasyk, zamiast RLD. Czy te plany jakoś się różnią od siebie ( prócz powtórzeń oczywiście) i podziału A/B. Wybacz jeśli to głupie pytanie, trzymać się będę planu z 1 posta. Jednak pytam z czystej ciekawości.


Pozdrawiam

Zmieniony przez - kotlarkeen w dniu 2012-07-07 12:19:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
roznia sie grupa docelowa odbiorcow. ten o ktorym piszesz,to prosciutki trening dla nowicjusza(staz bliski 0) lub kogos,kto wraca do treningow po dluuugiej przerwie.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1437
Dziękuje.


Pozdrawiam

Zmieniony przez - kotlarkeen w dniu 2012-07-07 13:56:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1437
Traktor( lub ktoś inny kompetentny) mam pytanie, czy mogę zamienić wypychanie stojąc na wypychanie siedząc?. Pytam się dlatego, bo na wakacje ćwiczę u siebie w piwnicy, wyciskanie hantli w staniu odpada, bo tylu ciężaru na hantle nie mam.

Pozdrawian

Zmieniony przez - kotlarkeen w dniu 2012-07-10 16:54:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1437
Witam, chciałbym poruszyć jedną kwestie, czy robienie przysiadów na każdym treningu to nie jest zbyt duże obciążenie dla stawów?. Pytam, bo trochę odczuwam te ćwiczenia gdy chodzę.


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 540 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
a co zamierzasz ćwiczyć tylko górną część ciała? ćwicz nogi na każdym treningu,nie możesz ich zaniedbać ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia i basen, czy da się pogodzić?

Następny temat

Bezik i jego krzywe żebra :(

WHEY premium