SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycja cyklu masowego-FORMA PO WAKACJACH

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Zalezy jaka kreatyna. Jak mono i nasycenie to po pierwszym tygodniu mega postęp. Jak jabłczan/stacki 4-5 tyg maxymalnie czuc dzialanie - mowie z autopsji.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Jest taka regułka, chyba ze walisz nasycenie.
Koło 2-3 tygodnia zaczyna coś kopać.
No chyba że masz inaczej.

"Cóż... miętki jesteś "
Nie.Jestem dorosły.
Poczytaj posta z testem staków Universala i popatzr na moje treningi to zobaczysz ze można się zmęczyć fizycznie i psychicznie.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2832
miętki chyba faktycznie przemęczony jestes przeciez gosciu dał buźke i ewidentnie to był joke tudzież aluzja do Twojego nicka

Time shall unfold what plaited cunning hides...
W.S.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 803 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10957
ode mnie sog, choc jak ja bym to zrobil tez mozesz zobaczyc

"You know what bad genetics are? Being born without legs."

"In the Iron Game, you only grow if you work HARD"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1308
Ogolnie rozpiska ciekawa jednak zdecydowanie brakuje wyliczenia ile poszczegolny cykl moglby kosztowac. Pozdrawiam!

***KRT***JNBNWCPBC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Nie.Jestem dorosły.

Damn! Można autograf?


Poczytaj posta z testem staków Universala i popatzr na moje treningi to zobaczysz ze można się zmęczyć fizycznie i psychicznie.
zdr.


Czytałem parę miesiecy temu. Praca i trening nie idą w parze, ale nikt Ciebie przecież nie zmusza do ćwiczeń. Jak wysiadasz, nie widzisz celu i sensu, to zrób przerwę, nabierz głodu... Widocznie za krótko odpocząłeś.

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2006-08-20 00:47:08

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Widocznie.
Po kilku latach czasem człowiek dochodzi do pewnych sensownych wnioskow i do niektórych rzeczy nabiera dystansu.Wtedy to co kiedyś było tak istotne teraz staje sie śmieszne i dziecinne, tak obecnie mam dystans do siłowni i całej tej otoczki jaką człowiek ogarnięty checią posiadania mieśni sobie buduje.To też kwestia pewnej wiedzy którą się nabywa z czasem.


Jeszce jednak nie wysiadam i nawet bez chęci czy na kacu małolatów i niektórych koksów poganiam.
Podjadając Mentosy zrobię sobie wpi.

zdr.
ps. dzisiaj zrobiłem plecy i triceps w 60 minut

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
miętki, taki kryzys "przewartościowujący" to ja miałem ładnych parę lat temu, dlatego też moje ćwiczenia wyglądały, jak wyglądały (dawno olałem suplementację, zdobywanie na bieżąco wiedzy i pilnowanie diety) i ćwiczyłem dla samej przyjemności ćwiczenia. Jednak nawet stary koń może się czasem sprężyć i okresowo lepiej przyłozyć, a potem utrzymywać "zdobycze". Po co? A dla zwykłej przyjemności. Życie jest wystarczająco poważne. Zawodowcami nie zostaniemy, plażowe szpanowanie nie kręci (bo i przed kim, jak kobieta idzie obok ), a od diety ważniejsza jest robota i zarabianie kasy na zycie. Normalka. Jednak nie zmienia to faktu, że na siłę ćwiczyć i marudzić nikt nie każe .

No, koniec off-topa z mojej strony.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
danke za sogi i za poprawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1308
Mam jeszcze takie pytanko. Jak na razie chodzi mi o propozycje na wrzesien. Otoz, dlaczego dawki zarówno gainera jak i TCM sa mniejsze niz zalecane przez producenta( jedna porcja gainera zamiast dwoch oraz cztery tab TCM zamiast ok 16)? Czy chodzi o to ze gainer jest polaczony z TCM i stad mniejsze dawki obydwu suplementow?

***KRT***JNBNWCPBC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko

Następny temat

ja juz nie wydole...MOI RODZICE-sogi dam za rade

WHEY premium