SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proponowany plan do zwiększenia obwodu łapy w 6 tyg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
spoko, ktoś jeszcze ?

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Niech Wam będzie obywatelu Don Garcia
Fajnie jakby ktoś załączył efekty, spostrzeżenia, własną opinię osoby, która sprawdzała/testowała plan.
Pzdr,

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
ja za 6 tygodniu zdam wam relację o efaktach lub ich braku:P mam nadzieję że jednak jakiś efekt będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Pamiętaj też o diecie bo bez tego żadny program nie da Ci przyrostów

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2093
Don Garcia - masz racje ten plan jest za***isty idzie jak cholera juz takim cwiczylem

Szkoda tylko ze jak kiedys cos takiego zaproponowalem polaczenie bica z klata to mnie wysmiali ale coz moze ja sie nie znam

plan jest dobry i dziala za***iscie i nie ******lic ze nie dziala :)


pozdro

Jeszcze się miniemy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
wyśmiali, że miałeś połączenie klatka+bic ? podaj nicki to się z nich pośmiejemy

Na początku może się wydawać, że troche mało na bica. Jednak triceps jest mocno trenowany-przy klatce, przy barkach wstępnie zmęczany.

Triceps mocno idzie przy takim połączeniu , biceps też- często zmieniane ćwiczenia. Wstępne zmęczenie sztangielkami przed sztangą na okres 2 tyg.

prosiłbym o relacje z treningów osób, które się zdecydowały. Po ok 1 tygodniu proszę ocenić, czy plan się podoba, jakie odczucia.




pzdr/

Zmieniony przez - Don garcia w dniu 2006-02-12 19:30:07

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2093
nie bede taki

pozdrawiam

Jeszcze się miniemy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Coś dla mnie, jeżeli po tym mój biceps nie ruszy to ja się ****a poddaje, poproszę pana boga o wymianę tej partii Don, niestety ze względów czasowych nie dam rady 4 dni w tyg cwiczyć i połącze sobie tak:

Klata + bic
wolne
Nogi + Plecy
wolne
Bary + bic + tric

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
mam pytanko - ile trzeba robić powtórzeń w seriach?? bo nie w każdym pisze ile trzeba robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
już mówię

W tych ćwiczeniach powinno dobrać ilość powtórzeń na którą dobrze reaguje wasze ramie.

Ale dam może swoje proponowane zakresy powtórzen

1-2 tydzien
SS-12 powtórzen, minimalne przerwy między superseriami. Po skończeniu tricepsa, przechodzicie do bicepsa, po skonczeniu znów do tricepsa i znów następnie do bicepsa.

3-4 tydzien
Trening z klatką- 10 powtórzen w ćwiczeniu o kolano, 3 fazowe uginanie 5 powtórzen każdej fazy(jeżeli nie będziesz wiedział o co chodzi to napisz tzw 21(lecz ja polecałbym mniejszy zakres powtórzen w sumie 15). Przerwy między seriami o kolano to 45s-1 min, w 3 fazowym- 1 min.

triceps biceps
Wąskie wyciskanie 10 powt- przerwy między seriami 1,5 min
jednorącz- 12 powtórzen, przerwy 30-45 s.

5-6 tydzien

francuskie jednorącz- 8 powt
supinacja nadgarstka - 10 powt

prostowanie ramion na wyciągu 15 powt
uginanie ramion na wyciągu 15 powt.

Trzymaj się sztywno przerw
pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena planu (do znawców w temacie)

Następny temat

Porady odnosnie treningu...

WHEY premium