SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Program do oceny.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
Wymyśliłem jako tako program na 42 dni ćwiczeń.

TRENING
Więc system a6w w czasie 42 dni i dodatkowo system ABS. Nie wiem czy to wyjdzie dobrze... System ABS będzie polegał na tym ,że co 10 dni będzie o dwie minuty zwiększał czas ćwiczeń ABS. Aż dojdzie do 8 minut. System a6w będe stosował z rana ,a system ABS wieczorem. Dodatkowo 80 pompek po 20 jedna seria. Pompki oczywiście narazie opierając ręce o blat. No i codziennie 30 km rowerem.

DIETA
Nie mam ustalone. Będe starał się jeść najwięcej produktów z ilością białka oraz średnio tłuszczy. Bo mam ich nadmiar. (chyba). No i oczywiście dużo warzyw i owoców.

Co o tym myślicie? Co w niej zmienić a co jest dobre? Odpiszcie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
a próbowałeś każdego z tych treningów z osobna?
jeśli nie to po co chcesz je wykonywac oba naraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
Czyli tak..
TRENING
Więc system a6w w czasie 42 dni. Dodatkowo 80 pompek po 20 jedna seria. Pompki oczywiście narazie opierając ręce o blat. No i codziennie 30 km rowerem.

@Próbowałem. Ale mas racje. Jak powiedział Paradoks. Lepiej robić jeden a dokładnie. ZOstaje przy a6w i pompkach oraz rowerze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Groch z kapustą:

"Będe starał się jeść najwięcej produktów z ilością białka oraz średnio tłuszczy. Bo mam ich nadmiar. (chyba). No i oczywiście dużo warzyw i owoców."

Co znaczy: "dużo", "jak najwięcej" ?
Masz jeść tyle ile ci potrzeba, nie mniej i nie więcej.

Lepiej zrób dobrze 1 trening, zamiast źle dwa (ABS II i A6W). Ustal jakiś cel i zaplanuj dietę i trening pod niego.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1844
J/W

"Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Chcesz usunąć tłuszczyk -poczytaj o diecie w odżywianiu, inaczej ciężko o dobre rezultaty, widać, że nie masz o tym zbytnio pojęcia, a jednak trzeba na to zwrócić szczególną uwage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
Czytałem. Ale tam nie ma nic konkretnego. To znaczy chyba ,że komuś zabiore diete;] Chleb pełnoziarnisty na śniadanie itp. Muszę otrzymywać wystarczającą ilość wszystkich składników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 195
Szczerze?
Do dupy. Pompki, brzuszki, sztampa. Dalem Ci link do treningu domatora w Twoim poprzednim temacie. Chyba wogole nie kliknales. Zajrzyj wiec jeszcze raz i skoro upierasz sie na pompki i brzuszki i rower to zrob caly trening jaki tam jest zamieszczony (bo bodajze nizej jest trening, jesli sie myle, to poszukaj gdzies tutaj na sfd).
A co Ci radze naprawde:
Idz na silownie. Tam zrobc sobie z 10-15 treningow obwodowych, bedziesz juz wiedzial 'o co lotto' w tej branzy. Sprobujesz rozpisac wlasny powazny trening (bo to wyzej to niezbyt powazne jest) i wtedy tu na sfd chetnie Ci pomoga. Albo udasz sie do swojego trenera na silowni, a on widzac, ze jestes stalym klientem rowniez poswieci Ci troche swojego czasu i razem cos ulozycie, zeby Twoje priorytetowe cele rozwijac bez zaniedbania pozostalych partii miesni.
Bo z tego co pisales chcesz zaczac cwiczyc na stale.

teoretyk-sezonowiec ;b

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
https://www.sfd.pl/temat89657/ tu masz ogolnie jak ulozyc sobie dietke.takich postow jest chyba jeszcze z 4.wiec nie mow ze nie ma nic konkretnego.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
Ok. Paradoks klikałem na trening domatora. Więc te pompki i brzuszki. One są własnie tam zamieszczone. A dodatkowo powinienem robić przysiady. btw. Tak chce ćwiczyć na stałe. Narazie chcę zrobić sylwetke ,a potem wyrzeźbić mięsnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 195
Idź.
Na.
Siłownię.


Howgh!

teoretyk-sezonowiec ;b

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na definicje??

Następny temat

Trening na redukcje

WHEY premium