SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkcja odżywek S F D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
ZMA ponoć takie drogie bo jakiś patent jest... Tak coś słyszałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24232
pomysl jak najbardziej dobry dobrze by byly gainery i bulki s pelnowartosciowym białkiem i weglowodanami zlozonymi a nie z mieszankami wegli gdzie prostych jest w**** duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Nazwiesz ZMA inaczej i omijasz patent dodasz jeszcze nie wiem jakis mineral i to juz calkiem co innego 8) zwlaszcza ze ZMA sa naprawde drogie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
O tym samym pomyślałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
W polsce takie warunki ma jedynie OLIMP,
i tak oni sie zajmą sprawami Sanepidu itd .. ale problem polega na tym, że
czegoś jak xpand nie zrobimy .. mozemy sie starać o coś ala KO.

Co do podstawowych prod.
Baaardzo Ok pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
ciekawe ciekawe:)

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dokładnie, ze stakami i thermogenikami może być problem, jeżeli ofkoz chcemy coś zrobić naprawdę ciekawego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
a mamy do dyspozycji cytruline? Ciekawi mnie ta substancja. Wiecie może jak ma sie ona do pompy w porównaniu z argininą? I czy ma jeszcze jakies inne nie teoretyczne działanie? Jeśli to dosżło by do skutku to musimy sie zastanowic czy robimy stacka po kosztach czy fullsponiewieracz

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
przede wszytkim należy się dowiedzieć, na co pozwalają przepisy. CZyli jakie substancje są dopuszczone do obrotu pozaaptecznego (tak to sie chyba nazywa)i w jakich ilościach...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
z tym radził bym poczekać do pocz. 2007.
Bo sie wieeeeeeeeeeele rzeczy zmienie na minus z legalną sprzedaza supli i ich prododukcją ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+dextroza+Bcaa jak stosowac prosze o rade

Następny temat

Kre-alkalyn i monohydrant

WHEY premium