SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkcja odżywek S F D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3358
No pomysl ciekawy - tylko pytanie - czy to juz kalkulowaliscie - w zasadzie wprowadzasz na rynek nowa marke - zupelnie nie znana, brak zaufania etc.. Jedyny sposob to walka z konkurencja na cene, pozniej z czasem zadowoleni klienci wyrobia opinie - no i to chyba klucz na dzien dobry zeby to wypalilo - na ile to bedzie konkurencyjne do tego co juz jest na rynku (przebije ktos np ostrowie z wpc?) no a pozniej trzeba sie liczyc z reakcja konkurencji..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6208
Nie zapomnijcie o "" gdzieś na etykiecie

sdsfsdfsd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Moje zdanie:

Carbo - ale bez glukozy - wiele osob chce tym uzupelniac diete w wegle ale niestety glukoza otluszcza

bialko wpc

moze cos z BCAA

no i jakiegos Gaainerka moze :d bulka jakiegos??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Extra pomysł! Kto bedzie wykonywał te suple?

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
jestem przekonany że to wszystko wypali

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Co tu dużo mówić, pomysł jak dla mnie jest genialny. Wypuścić podstawowe suple w dobrej cenie typu: białko, carbo, gainera i jakąś kreatynę, będzie znana jakość, dobra sprzedaż gwarantowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
no i jeszcze ZMA :d ktore idzie zrobic fest tanio :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm... Szoho, jeżeli te suple ma wykonać dana firma, to ona już pewnie ma wszystkie pozwolenia.

Ciekawa propozycja. Może być mocno ciekawie.
Najlepszą stroną tego przedsięwzięcia jest to, że to my wybieramy skład danego suplementu. Tym samym możemy wyeliminować "śmieci" ze staków kreatynowych, no boosterów itp. i tym samym obniżyć koszta produkcji.

jednym słowem: YEAH!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24658
jak dla mnie swietny pomysł

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+dextroza+Bcaa jak stosowac prosze o rade

Następny temat

Kre-alkalyn i monohydrant

WHEY premium