SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z trafieniem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 186 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2049
Siema, piszę bo mam taki problem i chciałem żebyś doradził mi co mam robić. Ćwiczę już dwa lata. Zaczynałem będąc zwykłym chudzielcen, więc na pierwszą masę oczywiście nie mając jakiejkolwiek wiedzy o odżywianiu postawiłem tylko na duże ilości kcal żeby jak najszybciej zdobyć trochę masy. Więc wyglądało to tak że jadłem dzień w dzień praktycznie to samo czyli jajka kurczaka Płatki owsiane zwykły jakiś makaron i co najgorsze naleśniki bo miały dużo kcal. Z 69 kg przytyłem do 91kg. Pod koniec masy zaczęły się problemy z trawieniem, nie mogłem już zjeść jajek bo rozwolnienie Płatki owsiane to samo. Przrzucilem się na ryż z kurczakiem i praktycznie to była moja podstawa. Jadłem praktycznie tylko to. Nawet warzyw praktycznie nie wrzucałem. Wtedy to właśnie przeszedłem na redukcję. Trawienie się polepszyło i zakończyłem redukcję na 76kg. Następnie przejście na mase i dieta" dalej ryż kurczak. I po jakiś 3 miesiącach znów problemy z trawieniem aż do dzisiaj. A pisze bo pomimo ciężkich treningów po tym roku praktycznie żadnych przyrostów, jedynie co to mnie podało i waga aktualnie 87 kg. Siła też trochę podskoczyła bo z mojego maksa na płaskiej 100 kg po pierwszym roku po dwóch latach jest 112 kg. Wracając do problemów z trawieniem. Ostatnio byłem na badaniach do pracy i pani doktor patrząc w oczy zauważyła trochę żółte białka oczne i powiedziała że mogę mieć jakieś problemy z wątrobą. Myślę że to jest właśnie przyczyna braku przyrostów. I tutaj takie pytanie, co teraz zrobić? Do jakiego lekarza się udać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Do rodzinnego po skierowania na podstawowe badania,w tym próby wątrobowe.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoze ktos w diecie redukcyjnej ?

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 85kg

WHEY premium