SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z odżywkami?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
Czy jesli okolo 30 minut po spozyciu serwatki, lub serwatki z weglami prostymi cisnie mnie do toalety to cos jest nie tak? Podobna sytuacja z 2 razy mi sie przytrafila z gainerem rozpuszczonym w zimnym mleku... Czy to przez odzywki?

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Hmm a jak napijesz się samego mleka to Cie do WC nie goni?
Może nie tolerujesz laktozy zawartej w mleku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14241
moze za szybko albo za duzo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jamam czasami takiesame problemy z gainerem z rana tak jak mowiles 30min. po spozyciu ale nierobie z tego jakiegos duzego problemu bo takie zeczy zdazają mi sie zazwyczaj tylko w poniedzialki (nielubie poniedzialku) umnie to zalezy od samopoczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
przyczyna może być zbyt szybkie wypicie odzywki. gdy spożywasz posiłek to zajmuje Ci to pare lub kilkanaście minut.

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
z mlekiem problemow nie mam.. przed chwila na przyklad lyknalem szklanke mleka i 15g serwatki i jest ok - moze to tylko czasami :)
albo dlatego ze zrobilem sobie o 7:40 gainera a wypilem go dopiero okolo 11 - mozliwe?

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14241
Raczej nie, a co do poniedzialku to nic mi nawet nie mow... dzisiejszy poranek uplynol pod znakiem zapytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Hmm... Może dostarczasz za dużo białka w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
raczej nie, moze ze 120g dziennie
zobacze jak bedzie dalej.. BTW cisnie mnie do wc, cos tam sie w srodku "gotuje" ale nie musze odwiedzac kibelka, gdyz po jakims czasie przechodzi (czy to jakies rozstroje czy normalka?)

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14241
u mnie od czasu do czasu normalka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Ciężko powiedzieć co to może być - najprędzej sam do tego dojdziesz podejrzewam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka dieta na schudnięcie???????

Następny temat

Białko pochodzenia chemicznego??

WHEY premium