SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy podczas ćwiczeń ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8167
Witam mam pytanie ćwiczę od miesiąca jak na razie jest ok masa idzie wymiary też , tylko mam problem ( chyba ) a mianowicie przy podnoszeniu w ostatniej serii ciężaru 85 CM mam lekkie zawroty głowy , robi się mi się ciemno przed oczyma i mam przyspieszone bicie serca oraz oddech rozumiem że jest to normalne podczas wykonywania ćwiczeń dodam że trwa to chwile ,biorę kilka wdechów i jest ok .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13618
lukasz8719
Popracuj nad oddychaniem możliwe, że tu jest wina (wdech przy ruchy pozytywnym lub wstrzymywanie powietrza w czasie powtórzeń)

raczej:
- kucasz, wdech na maksa
- faza koncentryczna
- na górze masz wystarczającą dobrą dźwignię, aby wypuścić powietrze i nabrać na nowo
- faza ekscentryczna
- powtórz

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=10935

Zmieniony przez - abewu w dniu 2012-10-11 00:28:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1263
No ale co, masz tak za każdym razem i to zawsze przy ostatniej serii? Czy raz Ci się tak stało? Ja tak czasami mam, jak rano wstaje z łóżka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8167
tylko w ostatniej serii tzn jak daje z siebie wszytko , chyba jest to związane z wysiłkiem ale chciałbym jakieś potwierdzenie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5307
Na moja wiedze to zamało tlenu.Rano sporo osób gdy wstaje i sie wyciągnie ma iskry i ciemnosci przed oczyma.

Szaleństwem jest robienie w kółko tej samej rzeczy i oczekiwanie różnych rezultatów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1032
ćwiczenia robisz w jakimś pomieszczeniu czy coś ?? chodzi mi czy jest cały czas świeże powietrze czy coś w tym stylu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8167
Tam gdzie ćwiczę jest okno otwarte więc chyba to nie to może za ciężki trening ? na pewno wiecie o co mi chodzi jak podnosicie swój maks ileś razy to na pewno tak ktoś ma gdzieś, o tym czytałem że jest to spowodowane zmorzonym wysiłkiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2231
A jak ze snem? Moze tu lezy porblem. Poza tym nie ma co sie katowac na samym poczatku, skoro mowisz ze cwiczysz dopiero miesiac. Odejmij obciazenia i skup sie narazie na poprawnej technice wykonywania cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8167
wing994
A jak ze snem? Moze tu lezy porblem. Poza tym nie ma co sie katowac na samym poczatku, skoro mowisz ze cwiczysz dopiero miesiac. Odejmij obciazenia i skup sie narazie na poprawnej technice wykonywania cwiczen.


Biorę witaminki Olimpu do tego Magnez Olimpu Chela Mag ,i sen mam naprawdę cudowny śpię jak zabity dodam jeszcze że po siłce jestem zmeczony jak nigdy ,a dietę ma też w porządku na masę 3700 kcal

Nad techniką również popracowałem i wykonuje ćwiczenia możliwie jak najlepiej ;D

Zmieniony przez - FanatykPL w dniu 2012-10-10 19:33:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
FanatykPL
Witam mam pytanie ćwiczę od miesiąca jak na razie jest ok masa idzie wymiary też , tylko mam problem ( chyba ) a mianowicie przy podnoszeniu w ostatniej serii ciężaru 85 CM mam lekkie zawroty głowy , robi się mi się ciemno przed oczyma i mam przyspieszone bicie serca oraz oddech rozumiem że jest to normalne podczas wykonywania ćwiczeń dodam że trwa to chwile ,biorę kilka wdechów i jest ok .


A ile to jest te 85 cm i przy jakiej wadze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 241 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8167
waga 84 ok 75 kg w wyciskaniu leżąc dałbym więcej, ale nie dałbym rady w serii więcej moje cw to 3x7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No to jest żaden ciężar. Są 2 możliwości na mój chłopski rozum:

1. Albo jesteś naprawdę słaby i to jest pierwszy "protowysiłek" jaki kiedykolwiek miałeś w życiu, skoro nie wiesz jakie to uczucie.

2. Jesteś na coś chory i to nie jest normalne, że robi Ci się ciemno przed oczami przy podnoszeniu 70 kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy takie połączenie dni treningowych i partii w splicie nie bedzie z soba kolidowac?

Następny temat

Trening minus nogi..

WHEY premium