SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
Witam To mój pierwszy post więc jeśli powinien znajdować się on w innym dziale to serdecznie wszystkich przepraszam lub jeśli taki temat już był. Mam 16 lat waże 70 kilo (chcę zrzucić trochę zbędnego balastu) to po pierwsze po drugie nie potrafie podciągać się na drążku i robić pompek (jest na to jakaś rada? to trochę żenujące i wstydliwe dla mnie) znacie na to jakieś ćwiczenia bym po jakimś czasie ,,wyrobił się" myślałem o dostaniu się do wojska z tąd też za wczasu moje postulaty kiedy mogę jeszcze popracować nad swoim wyglądem i siłą. Proszę o wyrozumiałość nie naśmiewanie się z mojej osoby oraz o odpowiedzi i porady. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuje :).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
przepraszam że znowu post pod postem czy mogę do tego planu treningowego https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html dołożyć przerwach między dniami (następny dzień po treningu) :
-45 minut jazdy na rowerze (na wzmocnie kondycji)
-ćwiczenia na wioślarzu (na wzmocnienie rąk)
-i raz na jakiś czas wyjście na basen (w celu poprawy kondycji sylwetki i umiejętności pływania)
Za odpowiedź dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9636
Tak na początek, lektorka obowiązkowa:
https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

Chcesz podciągać się i robić pompki? Zacznij je robić
Z czasem się wyrobisz i będzie lepiej.

Do wojska są ciężkie testy, zarówno fizyczne jak i psychologiczne.
Żeby się tam dostać musisz być bardzo sparawny.
Ale więcej w tym dziale się dowiesz:
https://www.sfd.pl/Combat_/_Samoobrona-f130.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
dzięki wielkie przepraszam że poruszyłem znany i lubiany temat ale każdy przypadek jest innynny. Co do pompek w tym jest problem że nie potrafie zrobić ani jednej słyszałem że rozwiązaniem mogą być tzw. babskie pompki czy jest w tym sens (da to coś) bym mógł po jakimś czasie zrobić tą bazową 1 pompke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9636
Bez przesady, pompki to naprawdę proste i lekkie ćwiczenie. Rob zwykłe, może na początku do połowy, a "babskie" zostaw dla bab...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
ok dzięki a wie ktoś może jakie ćwiczenia pozwalają zwiększyć kądycje z hobby zajmuje się ASG i tam kondycja jest bardzo wskazana a ja nie chcę ,,odstawać" a pozatym denerwujące jest jak po 50 metrach biegu jest się całym czerwonym i się sapie jak parowóz. A oprócz by podnieść się na drążku są jakieś specjalen również ćwiczenia nie mam osoby która mogła by mnie trzymać za nogi w sposobie opisywanym w niektórych tematach przezemnie znaleźonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
rozumiem że interesuje Cie jakaś szkoła oficerska,tak?

jakby nie było podstawą w Twoich treningach będzie podciąganie na drążku i bieganie, pompek jak się chcesz nauczyć wiele robić to tylko jako dodatek,bo pompki w przypadku mężczyzn nie są w ogóle w kręgu zainteresowań egzaminujących.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
Tak interesuje mnie szkoła oficerska :) Co do pompek zależy mi żeby je umieć tak po prostu dla siebie jakbyście się czuli nie umiejąc teraz zrobić żadnej pompki? Znalazłem taki oto trening
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html# moje pytanie to czy można dołączyć do niego ewentualne wyjście raz na jakiś czas na basen , ćwiczenie na wioślarzu oraz jazdę na rowerze? oraz jak zmieniać ilość powturzeń (ilość po jakim czasie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
a przepraszam jeszcze jedno być może idiotyczne pytanie na czym polega przyrost wagi mięśniowej (ja chcę shudnąć a nie ważyć więcej) jeśli to na serio tak idiotyczne pytanie pomińcie je lub odpowiedzcie tylko się nie nabijajcie bądź nie besztajcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
przepraszam że 3 posty pod rząd może mi ktoś wytłumaczyć na czym polegają:
-podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia oburącz (na moim komputerze zdjęcia się nie wyświetlają)
-pompki w podporze tyłem
-uginanie nadgarstków z obciążeniem
oraz:
rozciąganie mięśni czterogłowych,
-rozciąganie mięśni przedramion ramion
Jeśli ktoś się pofatyguje i to wytłumaczy będe mu serdecznie wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
http://www.kulturystyka.pl/atlas/

barki/triceps/przedramiona -szukaj.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
witaj GWanat.
Jeśli masz problemy z podciągnięciem się na drążku,to podstaw sobie krzesło pod drążek i pomagaj rękom nogami.
Pompki rób opierając się na kolanach a nie na stopach.
Reszta sama przyjdzie.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy - pilkarz

Następny temat

Plan Na Mase Do Oceny

WHEY premium