SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z wyciskaniem!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1592
Witam. Mam taki problem. Mam 17 lat 174cm i 64kg. Na siłce jestem już kilka miechów. Otóż mój problem dotyczy wyciskania. Wyciskanie 30kg sprawia mi trudność robiąc serię. A 50kg nie daje rady szarpnąć. Inni w moim wieku są daleko pwyżej 60 a niektórzy blisko 100. Wcale nie wyglądam aż tak chudo. Co jest?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2062
ćwicz jakimś dobrym programem fbw a siła ci skoczy na normalny poziom w ciągu miesiąca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Napisz plan klatki razem z powtórzeniami i ciężarem jaki stosowałeś do tej pory, coś poradzimy.

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
dubel

Zmieniony przez - JOVOVlCH w dniu 2008-10-27 15:05:43

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1592
Dzięki wam za chęć pomocy. Kolega właśnie rozpisał mi fachowo plan jak co mam robic i myślę, że teraz będzie dobrze. Jestem tu od kilku dni bo wcześniej korzystałem z innego forum i jestem pozytywnie zaskoczony bo na innych to pomoc mało kto niesie. PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
A pokaż ten plan kolegi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1592
Tutaj w dziale zgłaszasz się odpowiadasz na kilka pytań i dostaje się trening więc i ja tak zrobiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14681 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
A to jakis teleturniej jest? "Wygraj plan na silownie" czy co?

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1592
http://www.trener24.pl/ZnalezioneTreningi.aspx
tylko nie wiem który z tych dwóch wybrać
który lepszy?
jakie różnice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Pod linkiem nie widze ani jednego treningu. Jedynie takie info:


Niestety System MASS nie przewiduje obecnie programu treningowego dla zaznaczonych przez Ciebie opcji.

Spróbuj zaznaczyć mniejszą ilość dni, a z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie skuteczny program treningu.

W przypadku treningów prowadzonych metodą FBW optymalna liczba treningów w tygodniu to 2 lub 3.

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1592
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z wyciskaniem

Następny temat

Regeneracja - pytania.

WHEY premium