SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z wbijaniem igły - nie chce iść

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
mikrolance to firma
robi chyba najlepsze igly, kiedys mialem wlasnie tak ze wbijalem mikrolance i zero problemow, przechodzily przez skore bez problemu, potem na ostatnie 2 strzaly musialem kupic jakeis 2 inne igly to z obydwoma mialem problem, pod naciskiem skora sie uginala a igla nie chciala sie przebic, towarzyszyl temu kvrewski bol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Jak*********z jakieś medytacje przy iniekcjach i wbijasz jak ***** po milimetrze to co się dziwisz, że nie chce iść, przy okazji tniesz mięsień, przez co tworzy się tam tkanka bliznowata, wsuniecie igły w mięsień powinno trwać chwilkę ułamek sekundy i zmień igłę na 0,7 długość 40mm, bo piątka to się nie nadaje do zastrzyków iniekcyjnych zwłaszcza oleistych, trzeba wbijać głęboko by nie powstawały jakieś dziwne historie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29563 Napisanych postów 62951 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902619
ja wbijam jak ***** po milimetrze i wchodzi bez problemu jakos tak mi latwiej i bezpieczniej.

pozatym jak dariusz pisze igly zmien na 40 bo bijesz zdecydowanie za plytko i to wlasnie jest przyczyna problemow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 236
nie zadne medytacje. na poczatku szlo jak gwozdz w kacza du*e. bez problemu i przypalu a teraz napisalem, ze musze uzyc sily (co idzie za tym, ze boli) i a jezeli chce uniknac bulu to wbijam powoli :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 236
tak czy owak dziwkowka za rady. temat mozna zamknac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Psycha. Też tak miałem, że czułem że wbijam w coś twardego albo w żyłę. Bo mocniejszym bólu czekam parę sekund i pcham igłę dalej. Kwestia psychiki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
a ja z kolei z microlance miałem problem...wchodziły jakby były jakieś tępe. U mnie np nie było nigdy problemu z igłami TERUMO ,ale te z microlance trafiłem też dobre.

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29563 Napisanych postów 62951 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902619
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
a nie lepiej jedną mieć i tylko ją podostrzać

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
polecam rohmeda!%)%)%)%)%)%)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANKO

Następny temat

clenbuterol db pharma 120mcg ??

WHEY premium