SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z pierwszym cyklem i lecimy dalej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1606

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Obetnij tłuszcze do 0,5-0,7 g na kg masy ciała, białko 2,5 a reszta węgle

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 216 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7773
Zmień lab też tak miałem, albo coś było z olejem, mógł być za gęsty czy coś. Ja bym dał długi estr i zobaczył jak będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 265
Bezelo
Zmień lab też tak miałem, albo coś było z olejem, mógł być za gęsty czy coś. Ja bym dał długi estr i zobaczył jak będzie


Od jutro zaczynam Enana z tego samego labu bo miałem akurat możliwość w tym momencie tylko taka. Wziąłem jedna amp 10ml i dam znać czy takie same będą „skutki” czy będzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 265
Aleks
Obetnij tłuszcze do 0,5-0,7 g na kg masy ciała, białko 2,5 a reszta węgle


Patrze na mojego excela teraz i aktualnie mam:
- białko 170g
- węgle 425g
- tłuszcze 114g

Zgodnie z tym co pisałeś zmiana następuje na:
- białko 225g
- węgle 495g
- tłuszcze 63g

Do tej pory nie zwracałem uwagi na okres jedzenia BTW rozpisywałem posiłki np tak (na śniadanie 700kcal z czego kolejno BTW procentowo 20% 30% 50%, obiad 900kcal i znowu 20-30-50)

Czy kierować się bardziej jakąś zasada aby na śniadanie mniej tłuszczu lub wieczorem więcej białka itd? Zawsze sądziłem, że liczy się dzienne spożycie.

Jedynie co to staram się jeść więcej tłuszczu przed treningiem oraz mniej po (z racji na wydłużenie wchłaniania białka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 216 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7773
To wszystko zależy od twoich indywidualnych preferencji i po czym sie dobrze czujesz ja np wegle lokuje okołotreningowo ale ja robię mase na low carb, jeżeli dobrze trawisz i się dobrze czujesz po weglach możesz je rozłożyć równo w ciągu dnia lub więcej dać właśnie okołotreningowo rozłożenie makro to bardzo indywidualna sprawa jedni będą sie dobrze czuć na śniadaniach białkowo tłuszczowych inni po śniadaniu białkowo węglowodanowym będą senni itp, też nie musisz sie sztywno trzymać zakresu 0,7-1g tluszczu potem na masie jak nie będziesz mógł przejeść wegli możesz kcal dodawać właśnie z tluszczy (byle zdrowych) temat rzeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Dokladnie j/w musisz na sobie experymentowac i wybrac najbardziej pasujace Ci schematy

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 265
Bezelo
To wszystko zależy od twoich indywidualnych preferencji i po czym sie dobrze czujesz ja np wegle lokuje okołotreningowo ale ja robię mase na low carb, jeżeli dobrze trawisz i się dobrze czujesz po weglach możesz je rozłożyć równo w ciągu dnia lub więcej dać właśnie okołotreningowo rozłożenie makro to bardzo indywidualna sprawa jedni będą sie dobrze czuć na śniadaniach białkowo tłuszczowych inni po śniadaniu białkowo węglowodanowym będą senni itp, też nie musisz sie sztywno trzymać zakresu 0,7-1g tluszczu potem na masie jak nie będziesz mógł przejeść wegli możesz kcal dodawać właśnie z tluszczy (byle zdrowych) temat rzeka


Generalnie przy 3400kcal i 4posilkach mam problem z jedzeniem (duże ilości) np na śniadanie wrzucam dużo chleba graham lub płatków owsianych/jaglanych, na obiady dużo ryżu makaronu lub ziemniaków. Czy to normalne, bo jakbym obciął graham ze śniadania i kolacji to tych obiadowych węgli miałbym jeszcze więcej…

I tak dużo węgli dobijam gainerem. Nie wiem czy bym piątego posiłku nie musiał dorzucić jakiegoś prostego typu ryz z cynamonem i rodzynkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Kombinuj i obserwuj jak sie czujesz oraz na patrz w lustro jak zmienia sie sylwetka (najlep[iej robic foto i porownywac)

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 216 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7773
No po treningu jak najbardziej możesz wrzucić proste wegle jakiś shake albo nawet żelki polecam tez jeść cos lekkiego jak zwykłe makarony nie razowe, kaszki, zamiast ryżu czy ziemniaków omlet z dżemem, możliwości masz mnóstwo, tosty z dżemem po treningu też dobrze wchodzą do tego możesz dac tez owoce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 265
Wczoraj rano wbity enan z tego samego labu i trochę tylko zakwas w pośladku ale już dzień po praktycznie nic nie czuć. Czyli propek z tego labu nie dla mnie.
W przyszłości będę próbował propka z innego labu z ciekawości czy to estr czy lab.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BOLD DECA ENAN

Następny temat

Oxa solo 40 mg 6 tyg

WHEY premium