SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dalej z cyklem...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2312

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

104

Wzrost

188

Obwód ramienia

48

Obwód klatki

128

Obwód uda

66

Obwód talii

84

Staż na siłowni

13lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

b 3,5 / ww 1 - 2 / t 2,5 - 3

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

omek i meta w różnych dawkach i długościach cyklu

Cel cyklu

masa, żeźba i od nowa....

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

8 -9 lat

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

poniżej 10%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tendencja do tycia

Stan zdrowia

dpbry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

włosy prawie wszędzie

PPM (podstawowa przemiana materii)

3000

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

nie robię max wyników liczą się efekty wizualne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6593
Jestem w 17 tygodniu cyklu:
1-6 meta 30 - 50
1-17 enan 500 - 1000
9-18 wino 50
od wejścia na 1g dodatkowo 10mg tamoxa
Jest to pierwszy cykl po 8 - 9 latach przerwy od saa wiec praktycznie jak u nowicjusza. Przerwa nie była z powodów zdrowotnych po prostu inne priorytety finansowe rodzina, dzieci...
Strasznie kusi mnie pociągniecie dalej cyklu ale z powodu tego że mam mniejszy dopływ wolnej gotówki mogę pozwolić sobie tylko na samego teścia...
Na większy cykl planowałem wejść dopiero za rok czyli po wakacjach. Na wiosnę miała być redukcja. Teraz odblok, kreatynka itp... Trochę się pozmieniało... Żona chwali libido i namawia mnie żeby ciągnąć dalej, osobiście inaczej widzę saa przy 30 niż za małolata nigdy też nie byłem on przez dłuższy czas raczej krótkie cykle 1 - 2 miesiące trochę przerwy i od nowa. Kiedyś nie stosowało się odbloków, teraz myślę że nie było by tak różowo...
I tu rodzi się moje pytanie i wątpliwości gdyż nigdy nie byłem na tym terenie:
1. Czy kończyć, potem odblok, za 2-3 miesiące planowana redukcja, 2 miesiące luzu i następna bomba po wakacjach?
2. Zejść teraz na mniejszą dawkę teścia i odblokować się przed redukcją, potem redukcja bez saa i było by 5 miesiący wolnego od saa i potem bomba
3. Zmniejszyć teścia odblok po reducji tylko 2 - 3 miesiące bez saa
4. Na jaką ewentualnie zmniejszyć dawkę tescia 500 bo chyba 250 to mało (nie wieżę w stężenia podawane przez ug)
Nie wiem jak mój organizm zareaguje na bycie on przez prawie cały rok cz nie będę musiał dawać kosmicznych dawek na jesienno/zimowej bombie żeby uzyskać konkretny przyrost? Dlatego niewiem czy nie lepiej teraz odpocząć od saa przez 6-8 miesięcy i potem dowalić na 6 miesięcy. Za konkretny przyrost uważam 10 kg czystego mięśnia nie wody oczywiście. Mam też wątpliwości jak po długim czasie wracać do równowagi. hormonalnej czy nie będzie problemu odpalić swój własny testosteron kiedyś. Jak do tej pory od początku cyklu nie dawałem hcg, więc jakbym zdecydował się ciągnąć dalej trzeba by pewnie było teraz zastosować.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7725
czytając wypowiedzi w/w odnosze wrażenie, że chciałbyś wszystko odrazu i na siłe. Tak sie z niczym nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94392 Napisanych postów 364324 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668787
ja bym zmostkował i potem na redu podbił troche testa i coś dołozył np wino lub npp ew mastera

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6593
dla mnie też mostek na 500/week właśnie się widzi ale mam jakieś wątpliwości...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Most to 200-250mg week

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6593
jasne tylko czy w teście z ug jest 500 w 500? nie do końca w to wierzę... czy 250 jest warte zachodu jeśli chodzi o jakieś tam delikatne przyrosty czy to tylko dawka na "podtrzymanie"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Most się robi w celu podtrzymania w czasie, w którym daje się odpocząć receptorom. Zresztą prawda jest taka, że na 250mg to można i formę robić, oczywiście nie po bombie, gdzie leciał gram.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6593
tak jak pisałem słabo wierzę w deklarowane stężenia, a po za tym myślę że dawka tygodniowa powinna być uzależniona od suchej masy mięśniowej... więc czy powyżej 100 wagi nie powinno być trochę więcej towaru...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ja ważę teraz ok 93-94 kg, biję ok 140mg e4d, co tygodniowo daje ok 245mg. Poziom testa mam 3x górna granica.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Ja robię mostki na dawce 250 mg ew. Zależnie od zapasów jest to cyp/mix. Ważę ponad 100 kg i się sprawdza. Ja bym na Twoim miejscu, po skończeniu tego cyklu w trakcie którego jesteś, wszedł na 250 mg ew. Po jakichś 6-8 tyg wszedł na redukcję, zwiększając nieco dawkę i dodając jakiś anabolik, np npp. Potem dalej most. W międzyczasie oczywiście hcg cyklicznie, co 7-8 tyg 5000 iu podzielone wg uzanania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6593
i jeszcze odnośnie hcg czy jest naprawdę potrzebnym środkiem? jeśli jednak zostałbym on przez najbliższe pól roku to czy naprawdę warto je teraz stosować. Chodzi mi o sprawdzoną wiedzę nie "encyklopedyczną" że jajka się kurczą itp bo to według mnie bajka. Co prawda było to 8 lat jak ostatnio coś aplikowałem domięśniowo ale nigdy nie używałem hcg i żadnych odbloków spadków raczej nie było, a dwójkę dzieci też mam, więcej mieć nie pragnę. Hcg mam odłożone więc mogę je teraz przyjąć ale czy naprawdę warto...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
hcg warto bić zawsze i nie jest to tylko wiedza książkowa, ale wynikająca z własnych obserwacji. Też mam dwójkę dzieci, więcej nie planuję i sam się nieraz zastanawiam nad koniecznością stosowania hcg. Jednak zazwyczaj przybijam i tak Może to wynika z faktu, że nikt z nas nie jest do końca pewny przyszłości i jednak kiedyś może dojść do konieczności wykonania odbloku. A będzie to na pewno efektywniejsze w przypadku stosowania hcg [prze cały czas w miarę regularnych odstępach. Sam biję co 7-8 tyg, ale ostatnio się to przeciągnęło do jakichś 11 tyg i nie robię z tego tragedii. Przybiłem tydzień temu 2500 iu e3d.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan, NPP, Meta

Następny temat

Szybkie pytanie

WHEY premium