WIOSENNE PROMO! Sprawdź rabaty do 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problem z kolanem.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8103
Na wstępie jestem zarejestrowany do ortopedy lecz dopiero na następny tydzień. Kilka dni temu robiłem normalny trening nóg, bez jakiś zwiększonych ciężarów niż zwykle i na treningu nie stało się nic nadzwyczajnego. Następnego dnia kilkukrotnie zabolało mnie kolano i trwało to kilkanaście sekund i przestawało. W nocy było gorzej ponieważ miałem problem ze spaniem i ból budził mnie co parę minut. Aktualnie czuje lekki ucisk w kolanie, kolano nie jest sine ani spuchnięte. Ogólnie chodzić mogę jednakże nie czuje się z tym komfortowo. Kolano co zgięcie wydaje dźwięk i coś tam mi przeskakuje lecz to nie boli. Trochę jestem tym faktem zmartwiony ponieważ nie wiem na co sobie teraz mogę pozwolić i co może być w przyszłości. Na zdrowy rozsądek pewnie nie powinienem trenować nóg lecz czy powinienem zrezygnować z ćwiczeń co obciążają w jakimkolwiek stopniu staw kolanowy? Wiem, że ciężko postawić diagnozę na podstawie kilku linijek tekstu z internetu, lecz może ktoś spotkał się z podobną sytuacją?:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 492546
Przyczyn Twoich dolegliwości może być naprawdę wiele nawet nie muszą stricte dotyczyć stawu kolanowego. Tydzień do wizyty to nie jest jakoś specjalnie długo i osobiście wstrzmałbym się do tego czasu przynajmniej z ćwiczeniami co prowokują ból czy obciązają kończyny dolne.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8103
Pomijając już kwestie treningów to mam takie dziwne uczucie, że coś mi tam przeskoczy i zblokuje mi w ogóle kolano ;<
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 492546
Takie odczucie może się pojawic przy uszkodzniu łąkotki, ciała wolnego w stawie, niestabilności itp. , trzeba udac się do lekarza na badanie żeby zobaczyć co jest przyczyna Twoich dolegliwości.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

łaczenie polpril i enarenal

Następny temat

Preparat witaminowo-mineralny: kiedy i dla kogo?

electro
Polecane artykuły