SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z dolnym odcinkiem kręgosłupa.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Antytroll - poczytaj sobie Poliquina czy Thibaudeau - to sie dowiesz po co I dlaczego. Ciezar 30-40%25 wiekszy - zwalniasz faze negatywna i/lub dodajesz wyciskanie do czola. Bodziec - potezny.

M.in. po to by angazowac najsilniejsze miesnie II b - aktywowane skrajnie duzymi ciezarami. A jak ktos woli przerost by byc slabym

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2011-04-26 13:30:36

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
3mm dzięki i badania szczegółowe zrobię na pewno na dniach póki co po zbadaniu przez lekarza wychodzi na to że to ból korzeniowy tzw. korzonki obawiałem się że to może być rwa kulszowa ale na szczęście ból nie promieniuje ale mimo wszystko badania zrobię sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
No, ja też myślałem że to korzonki...

Powodzenia.

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam lasix, identyczną mam sytuacje martwy ciąg w czwartej serii który brdzo lubie i kucnąłem jak dziecko i juz sie nie podniosłem, również jestem na falii której nie będe przerywac a odpoczne od cwiczen pare dni. na drugi dzien potezny ból szybka przewózka przez żone do szpitale rtg po którym lekarz mowi zwyrodnienie kregosłupa, ketonal w zastrzyku i do domu. po kilku godzinach ból wraca z tym że idzie stan zapalny w staw kolanowy ktorego tez nie mogłem znieść. kolejna wizyta w szpitalu i zaś zastrzyk tym razem z tramalu wszystko tego samego dnia. obecnie biore ketonal w tabsach plus leki rozkurczowe. myslałem o tzw blokadzie w okolice ledziwa, ale czas pokaże. zycze wszystkim zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tu mam koleje pyt. czy można w takiej sytuacji brać leczniczo dece np 200 mg co 5 dzień aby zmniejszyc ból a zarazem w przyszlości zabezpieczyć sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
arci25 współczuję aż mnie zatkało jak przeczytałem, mam nadzieję że się "wyliżesz" z tego wszystkiego

jestem po pierwszej dawce leków i czuć że działają tylko pytanie czy nie będzie to efekt chwilowy

mam jeszcze takie pytanie odnośnie jednego z leków który przepisał mi lekarz a mianowicie Myopam 50mg a mianowicie zastanawiam się czy jest sens go stosować bo po przeczytaniu ulotki mam obawy bo jest to lek zawierający tetrazepamum - substancję psychotropową i mam go brać na noc na zmniejszenie napięcia mięśniowego tylko czy warto faszerować się takim g**nem bo z tego co czytałem to jest to dosyć mocny środek ?

arci25 możesz w ogóle trenować ?
a co do deki to wydaje mi się że to bez sensu tzn, efekt jest chwilowy dopóki przyjmujesz środek później problem bólu powraca i jest jeszcze gorzej, miałem kiedyś problem ze stawami i tak próbowałem ale czas pokazał że było to bez sensu


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2011-04-26 16:44:49

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2011-04-26 16:46:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Ja tez kiedys myslalem ze korzonki sie nie przejolem pozniej we mnie szwagier przy****il bajkiem i mialem zlamanie kregoslupa i przesuniete kregi tak wiec poki bol nie przestanie zmniejszylbym sobie obciazenie znacznie i zadbal o swoje plecy poprawna sylwetke siedzenia chodzenia jak i podnoszenia ciezarow. Bo prawdziwy bol jest wtedy gdy lezysz w lozku i nie mozesz isc dupy sobie podetrzec.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 414 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10194
Arci niestety na RTG nie widać tkanek miękkich kręgosłupa. Musisz zrobić rezonans magnetyczny lub tomografię odcinka lędźwiowego i z wynikami iść do neurologa a nie ortopedy.
Czytając to co piszesz - że boli cie kolano radzę ci badania zrobić NATYCHMIAST ! ! !

NA 90% masz poważny problem z kręgosłupem. Nie bierz przeciwbólowych za długo bo ketonal rozpier...ala ci organizm (nerki i wątrobę). Deka ? Deka jest na osteoporozę a ty masz chory kręgosłup w zupełnie inny (prawdopodobnie sposób) a biorąc dekę zablokujesz się na dodatek a ona i tak ci na to nie pomoże.

Panowie - rezonans lub tomografia przede wszystkim. Neurolog lub neurochirurg a jeśli już zupełnie nie ma takiej możliwości to ortopeda. Żadnych masaży i nastawiania.

Pozdrawiam.

yeah buddy...light weight baby!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 367 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23013
Refastin to Ketonal pod inną nazwą - uważaj na wątrobę.

1%-er

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
Lasix a stosujesz pas usztywniający przy ćwiczeniach, kiedyś miałem podobny problem i nie zaprzestałem treningu, dołożyłem pas i tak przez 2 miesiące w nim ćwiczyłem cały treningi i ból całkowicie minoł, wzmocniłem trochę odcinek lędźwiowy i teraz wykonuje wszystko bez problemu

Never agressive, never depressive, always progressive

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

saa w tabletkach...

Następny temat

Źle wykonanie injekcje - brak efektu?

WHEY premium