SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z bicepsem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Witam!
Trenuje bjj i mam powazny problem z reką. Otóż podczas treningów bardzo czesto przydaza mi sie ostry ból bicepsów a dokładnie miejsc pod nimi (chyba przyczepów ale nie jestem pewien czy tak to sie nazywa). Bol pojawia sie głownie podczas tego jak przeciwnik wyciaga mi balache ale nie tylko.Doszlo juz do tego ze jak przeciwnik zaczyna mi ciagnac balache to jeszcze nie czuje bolu a juz odruchowo klepie.Wkurza mnie to niesamowicie. Probowalem juz rozgrzewac dodatkowo te miejsca, rozciagac je ale efekt jest tylko czesciowy. Czasem boli czasem nie. Myslalem tez o masciach rozgrzewających. Co o tym myslicie? Mieliscie podobne doswiadczenia?

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
zrób sobie tydzień - dwa przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Raz - stosuj maści rozgrzewające; dwa - porządnie rozgrzewaj te miejsca; trzy - nadal klep tak szybko. Myślę,że problemem jest zbyt duże napięcie mięśni. Czy zdarzył Ci się może wcześniej jakiś uraz w tamtej okolicy? Np. przeciągnięta balacha? a może nakładały się zakwasy na siebie wcześniej w tych miejscach?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Przeciągnięta balacha sie kilka razy zdarzyla, zakwasy raczej nie. Przerwa w treningach nie wchodzi w gre. Z masci mam Bengai moze byc?

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Może być,ale używaj tego dla sportowców.
Prawdopodobnie masz,jak juz pisałam,pospinane mięśnie albo je naciągnięte. Na razie,do czasu,aż nie przestanie boleć nic z tym nie rób,jak ból ustąpi,to porozciągaj te partie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283
na twoim miejscu jak nie chcesz zrobic prerwy od treningów to mowilbym sparingpartnerowi by nie zakladal ci balachy na ta reke dopuki kontuzja nie minie!!oczywiscie plus to co saida ci napisalatakie moje male 3groszaki wbilem hehe

nie wazne ile razy przegrasz,wazne ile razy z tych przegranych coś wyniesiesz..

;)SFD Ju-Jitsu TEAM;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
wiesz jak to jest, walka to nie koncert życzeń ale dzieki za opinie

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi MT

Następny temat

KURSY INSTRUKTORSKIE

WHEY premium