SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z łopatkami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 55 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 488
Mam problem z łopatkami ponieważ pleców w ogole nie cwiczylem i skupialem sie tylko na bicepsie klatce i miesniach brzucha i teraz mam odstajace łopatki i nie wiem jak to skorygowac ? jakimi cwiczeniami ? i czy zmniejszyc trening lub zaprzestac czasowo klatki piersiowej ? bo zalezy mi teraz na tych plechach abym mogl wygladac bez podkoszulki jak dobrze zbudowany czlowiek, a nie jak Bog wie co :/ przez te lopatki, a cwiczenia najlepiej jak by byly na hantelkach lub na hantli bo atlas odpada :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Tak wlasnie konczy sie ignorowanie i niektorych partii miesni. Wez sie poprostu za trening grzbietu. Tylko nie cwicz plecow zbyt intensywnie chcac nadrobic stracony czas. Efekt bedzie wtedy oplakany i odwrotny od zamierzonego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 55 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 488
to czyli mam po prostu zaczac normalnie trenowac lopatki tylko dodajac je do harmonogramu zajec ? i nic w niczym nei zmienac :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Masz trenowac caly grzbiet a nie lopatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Roztrenuj dobrze mięsień czworoboczny

Zmieniony przez - Kogaion w dniu 2006-05-20 23:46:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3925
inaczej mówiąc kaptury

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
ja robie raz w tygodniu prostowniki grzbietu i chyba pomaga

kleszcz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
czworoboczny - środkowa część - najlepiej wiosłowanie, podciąganie na drążku z dobrą techniką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3890
wow myslalem ze odstajacych loopatek nie da sie skorygowac.
a tu prosze taka rewelacja!!!! dzieki za te info wkoncu pozbede sie problemu odstajacych lopatek

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
jasne, że się da. Ja pół roku temu mialem tak, że ręke pod nie wkladałem a teraz jak się zepne to nie widać już prawie Zębaty i czworogłowy to imo klucz do sukcesu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3890
ok no to w wakacje zaczynam trening plecow czyli drazek i podciaganie

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dołożyć priorytet na bic i cyc?

Następny temat

skłony ze sztangą na plecach

WHEY premium