SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale te tkd mi sie za*****a nie widzi... Wole używać rąk w kiedy się z kimś bije.Mam 181 więc moge machać tymi przeszczepami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
no może walkę na sztachety wygrasz, ale czy wygra samouk z jakimś amatorem nawet dwu miesięcznym trenującym judo?:D raczej wątpię:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie do judo też mam dostęp. Tyle ,że nie interesuje mnie grappling ,ale style uderzane :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Przynamniej się naucysz gardę trzmać.

Myślisz, ze sam się nauczysz, z filmików, to prosze bardzo >> dostaniesz w******* to się nauczysz.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przemyśle to wszystko :) Dzięki za pomoc,jeśli wejdą to macie sogi all co sie tu udzielili, ale worek i bandaże tak kupie xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Jak to TKD ITF to coś w stylu kickboxingu będzie więc sporo boksu a do tego kopnięcia zastanów się dobrze nad tym i idź zobaczyć jak trening wygląda

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Wlaśnie, nie przekreślaj od razu TKD. Też zależy od sekcji, jak są ręce traktowane. A nawet jak z rękami będzie lipa, to przynamniej sie kopać nauczysz, torchę obijesz, wyrobisz dystans i inne taakie

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem jak to wygląda i to jest tak. Kumpel z klasy ćwiczył wtedy 3 miesiące.Koleś na mieście na niego wyleciał to 1 strzałem mu z buta nos połamał, a drugi mój rówieśnik trenuje 5 lat + 2 lata na siłce,fakt może jest silniejszy i bardziej rozciągnięty ,ale jakby doszło co do czego to nawet JA dałbym mu rade :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
To jak walczysz zależy od Ciebie, możesz trenować mma a jak będziesz pipa to Cię szachista poskłada
Timing sobie wypracujesz i poprawisz koordynacje.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle ,że znów ten z 5 letnim stażem 3 miejsce na OOM-ogólnopolska olimpiada młodzieży ( coś jak MP ), a znów ten z 3 miesięcznym stażem to go nawet na zawody nie biorą :D. Więc co lepiej judo czy tkd?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwondo Olimpijskie Współcześnie

Następny temat

Rola wysokich kopnięć w SW

WHEY premium