SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
Witam.
Może najpierw o sobie. Mam 19 lat 170cm wzrostu i ważę 70kg. Jestem amatorem jeżeli chodzi o siłownię. Do tej pory ćwiczyłem nieregularnie oraz bez maksymalnego zaangażowania w trening oraz bez suplementacji. Trenowałem zlepiając wszystko z 3-4 miesiące.
Mam taki problem, otóż ogólnie nie jestem gruby, jestem dosyć szczupły ale oczywiście chciałbym to zmienić poprzez trening ale nie podoba mi się mój brzuch ponieważ jest duży. I teraz mam takie pytanie co zrobić ponieważ chcę zgubic brzuch robiąc kaloryfer ale jednocześnie chcę nabrać masy i wyglądać jak człowiek. Wiem że spalając tłuszcz spala mi się on z całego ciała. Dlatego kieruje do was pytanie jak to rozwiązać ??? Czy masować się ciągle i na wiosnę np zrobić redukcję i czy będę w stanie osiągnąć dobry efekt brzucha ? Czy też spalić brzuch najpierw a potem ćwiczyć masę a brzuch podtrzymywać w formie ?? Proszę o pomoc, może macie jakieś inne rozwiązania, Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18699
http://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

wklej ja, zobaczymy co da się zrobić

Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-09-05 09:42:01

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21

Waga :68kg

Wzrost :170

Cel treningowy : Masa oraz redukcja brzucha

Staż treningowy na siłowni : dopiero zaczynam

Uprawiane inne sporty : piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt

Dieta : Tak

Przeciwskazania medyczne : Brak

Zażywane suplementy : Narazie brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18699
Jeśli masz krótki staż na siłowni to zacznij od regularnego treningu. Ułóz plan i wklej go zeby ktos ocenił,

http://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html

do tego możesz ćiczyc ABS II na brzuch, jeśli chcesz go zgubić, przy jednoczesnym robieniu masy mięśniowej Ułóz sobie diete bo też jest niezbędna

Edit: nie doczytałem ze diete już masz.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-09-05 10:41:13

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ściąganie w dół drążka wyciągu pionowego (tricepsy) - pytanie.

Następny temat

14 lat, 194cm wzrostu i 85kg - jak ćwiczyć

BF