SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 354 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20629
Witam wszystkich speców:).Otóż mam problem,swoją przygode z cwiczeniem rozpocząłem jakieś 2,5 roku temu.Gdy zaczynałem miałem w bicepsie 29cm,wlaśnie przez te 2,5 roku doszedłem do 40cm i zauwazyłem że łapka nie chce dalej rosnąć:(.Jakies3 miesiące temu skonczylem jesć X-Panda,siła poszła ładnie masa tez troszke:),zrobiłem kolejny trening masowy ale tym razem bez zadnych supli,sama dietka:).Waga poszła w góre o 2kg ale zauwazyłem ze łapa nic się nie ruszyła a cwiczyłem ją dobrze,wydaje mi sie że dopadł mnie zastój w tej partii mięśniowej,oto trening jaki robiłem:

Ugonanie ramion ze sztangą na modlitewniku-10/8/8/6-prog.
Uginanie ramion ze sztangielkami-8/8/8/8-stały cięzar.

Pompa była dobra jak zawsze,ale niestety obowody stoją w miejscu.Planuję teraz wziąść kolejny raz x-panda+Clout lub Nitro 2.Jaki trening byście poradzili na łapkę,zeby się coś ruszyło(tylko nie żadnen armagedon).Dodam ze teraz mam 2 tygodniwą przerwe:).Z góry dzieki.Pozdro:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
zrub sobie metode 21

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
https://www.sfd.pl/temat43126/ To ci powinno pomóc

sra ta ta ta ta...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RZEZBA/ Pytanie co do treningu na rzezbe

Następny temat

Trening masowy-sugestie ??

WHEY premium