SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem!!! zero przyrostow!! tak jakbym sie zastal!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Nie ośmieszaj się gościu... Pokaz lepiej swoją fote jak wyglądasz... Z tego co pisał arek czy jak mu tam to wywnioskowałem że Ty stoisz w miejscu... Może tu podkleje tą dyskusję, pewnie wielu ludzi to zainteresuje...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
donJAZYResko

Masz co do powiedzenia na temat? nie to milcz trolu, nie toleruje takich dzieciaków jak ty, nie masz czym poprzeć tego co piszesz to nie wypowiadaj sie. Bo twojego splita obale w 2zdaniach.

To co ty wywnioskowaleś - śmiech
jak bys potrafił zrozumieć kilka linijek prostego tekstu nie pisałbyś tutaj tych glupot.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
donjazyresko i berry89 kazdy z was ma swoje zdanie i dobrze ze moge go posluchac! kazdego z was slucham i sam wybiuore to co najlepsze wiec nie wiem po co klotnia??? ona do niczego nie prowadzi. zastanowcie sie. w koncu jestescie na forum i tutaj udzielacie porad i wskazowek oraz dzielicie sie doswiadczeniami a nie wchodzicie po to zeby sie cisnac:) dajcie spokoj:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Bery i Don dyskusja owszem mile widziana tylko niech sie ona nei sprowadza do wyzwisk , bluzg itp. Bery argumentuje odsyla i tym samym nalezy wziasc pod uwage iz nie jest goloslowny, odpowiadajac nie mozna powolywac sie na jego fotke itd. tylko przedstawic swoje zdanie rowniez z rzeczywista argumentacja.


pozdrawiam

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2009-02-18 21:59:54

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
wembel

Twoja sprawa co zrobisz,nie moja sprawa już teraz, masz wszystko co ci jest potrzebne, tyko nie pisz tutaj że każdy ma swoje zdanie, mieć swoje zdanie= potrafić poprzeć je argumentami, uzasadnić, obalić mity pokazać fakty, inaczej są to puste słowa nic nie warte.


Edit: Ive mnie ubiegł



Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2009-02-18 22:01:38

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko berry. rozumiem ze jestes ogarniet w tym temacie wiec zrobie jak mowisz:) dzieki i soga juz puscilem wczesniej:P dzieki jesli bede mial pytania to moge walic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Wystarczy to jak podsumował Cię adek, więc nie bede sie produkował
https://www.sfd.pl/Trening_na_Mase_prosze_o_ocene-t471536-s3.html
Skoro uważasz, że stoję w miejscu to się myslisz... Instrukcje do Kibla też masz? Do kranu? Samochodu? Sama teorią żyjesz... Ja żyje praktyką, tym co sprawdzone... I chętnie bym zobaczył Twoje zdjęcie, czy ta teoria Ci służy... Nie będziesz mnie krytykował o staż. Nie zawsze masowałem, tańczyłem Break'a kupe lat, więc staż nie wsiadczy tylko o siłowni... To forum sportowe jakbyś nie zauważył... Więc kończę dyskusję, bo dalsza nie ma sensu... Będziesz robił to samo (standard) jak przy Adziku...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
donJAZYResko

?? i co.

Gdzie argumenty? pytam się gdzie?
Nie ma? twoje posty= spam, mam nadzieje ze ktos zajmie się toba, bo śmiecisz już w nie pierwszym temacie.


i skąd ty wyczytaleś w moich wypowiedziach co kolwiek odnośnie twojej osoby/stażu etc? Skoro pisałem odnośnie autora?
Jedyne co o tobie napisalem to to że brakuje ci postaw,tyle.


jakbys był chociaż trochę rozgarnięty, to byś wyciągną wnioski, z dyskusji z Adzikiem.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Don raz jeszcze pozwole sobie napisac pare slow. Tam byla inna sprawa i kwestia argumentow wygladala podobnie jak tutaj. Bery specyficznie wyraza swoje zdanie i kieruje dosc emocjonalnie w swojej drodze. Poza tym w innym temacie tez pisalem w Twoim kierunku kilka slow i dlatego twierdze ze jednak aby dyskutowac nalezaloby to zargumentowac. Nie staje po niczyjej stronie bo chetnie poslucham dalej tej dyskusji.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5927
Bery89
tego się właśnie obawiałem..
napisałeś dobry artykuł o zastoju,co ci już powiedziałem, ale chyba "mody" na splita nie przezwyciężysz,wiem to z autopsji...
ja też często próbowałem swoich kolegów przekonać, ale oni myślą że ja wygłaszam herezję... i walą te same splity nawet przez rok, te same zestawienie,ćwiczenia, nie rozwijają się, nie poszerzają wiedzy,nie zdobywają nowych doświadczeń, nie wsłu****ą się w organizm.
Ale taka już jest masa(ludzie)...
starałem się być przewodnikiem ale odebrało mi chęci, myślałem chociaż że tobie się to uda bo ludzie naprawdę patrzą na SOGI, ale teraz to już nie wiem kim trzeba być
by ktoś zaufał...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT : FBW co dalej

Następny temat

ławka

WHEY premium