SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem!!! zero przyrostow!! tak jakbym sie zastal!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
a tak jeszcze co do dyskusji z Adzkiem, to po postu nie trawie go, nie potrafie z nim pisac kiedy od pierwszego posta zaczyna prawić swoje wywody na temat mojej osoby, schodzi z tematu. Nie podaje ani jednego argumentu, a konczy w ten sposob że się zgadza.
Człowiek o zdrowych zmysłach czytając tą dyskusje zrozumie o co chodzi, pomijając fakt, że ton moich wypowiedzi był nie na miejscu, ale inaczej się nie dało w tym czasie.

ale teraz to już nie wiem kim trzeba być
by ktoś zaufał...


Modem




Myślałem ze chociaż w jednym temacie, gdzie jest sprawa jasno przedstawiona ktoś wyciągnie wnioski, przemyśli to co jest napisane, ale nawet autor na poczatku w to nie wierzył/może i nadal tak jest, tylko że to co zostało napisane nie wymaga niczyjej wiary, tylko logicznego myślenia.

Dzieki z słowa poparcia, w dzisiejszym świecie to jak zloto

Koncze off w tym temacie, i czekam na argumenty, o ile się doczekam w co watpie.


Pozdro.




Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2009-02-18 22:19:12

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Bery, każdy ma prawo wypowiedzi i nie potrzebnie krytykujesz... Wtedy ponosi się atmosfera... Na codziennie fight'uje i dostaje ****icy. Pisze wszystko z praktyki, to co służy mi i kumpla z siłki... Nie będe argumentował mojego zdania, bo nie mam ochoty już się spierać... Dla Ciebie ważna jest czyjaś tam teoria, a dla mnie praktyka. Proste... Co do spamu w moich tematach są tylko dwa. W jednym składałem kolesiowi życzenia urodzinowe, a w drugim troche podskutowałem i podszyłem się, bo chciałem zobaczyć na czym to polega. I nie podoba mi się to ze ktoś podnosi swój autorytet sog'ami stamtąd. Od nie dawna tu jestem, więc rozgryzam forum... Zdobyłeś tu eksperta więc co bym nie powiedział, to grono małolatów i tak będzie w Ciebie wpatrzona... Wiem, że jesteś kumaty, ale wiedz że nie zawsze wiesz coś lepiej... Doceniaj też innych ludzi, każdy z nas jest innych i na każdego co innego działa, więc nie każdemu ten trening pomoże... Zwłaszcza jemu, bo nie jest kompletnie zielony. Peace...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
I nie podoba mi się to ze ktoś podnosi swój autorytet sog'ami

?? pokaż mi jedno zdanie ktore to pokazuje z mojej strony, nie wymyslaj,nie przekręcaj.


To co robisz na codzień mało mnie interesuje, odpowiadasz w temacie licz sie z tym że ktoś wejdzie i zaprzeczy temu o czym piszesz, jeśli są to głupoty, lub wprowadzanie w błąd,(przeczytaj nowy regulamin działu) nie argumentujesz, bo brak argumentów, twoja praktyka etc nie ma tutaj znaczenia jeśli fakty obalają mity!Zrozum to.


Zdobyłeś tu eksperta więc co bym nie powiedział, to grono małolatów i tak będzie w Ciebie wpatrzona... Wiem, że jesteś kumaty, ale wiedz że nie zawsze wiesz coś lepiej...


?? czy ja tak twierdze? czy ja to gdzieś pisałem? znowu koloryzujesz sytuacje, odpowiadam na poste pytanie w jednym z tematów, ty podskakujesz, obrażasz, podwazasz wiedzę nie mając NIC na poparcie tego.


Wejdź do działu moderatorzy napisz żeby mi wyzerowali ilośc SOGÓW, ja się pod tym podpisze, odpowiada? żaden problem, bo mam je gdzieś, nie są żadnym wykładnikiem wiedzy.



więc nie każdemu ten trening pomoże... Zwłaszcza jemu, bo nie jest kompletnie zielony. Peace...

przeczytałeś info z linku które podałem? przeczytałeś? zastanowiłeś się nad tym?
Takim splitem jakiego polecasz/podajesz tutaj nie zapewnisz odpowiedniej częstotliwości, jakiej mięsnie potrzebują, całe ciało przetrenujesz 1x w tygodniu, przez reszte tygodnia mięśnie będą wegetowały, czekając bezczynnie, w czasie gdy możesz wykorzystać 110% potencjału, i nie marnowac czasu, przeprowadzając kolejny trening całego ciała.

sfd=sportowe forum dyskusyjne

dyskusja=wymian argumentów, w tym poście nie ma dyskusji, jest jednostronny atak, a odzew to już wejście na inny temat, między innymi mojej osoby fotek etc. Nie związany w żadnym stopniu z tematem= spam. i bezpodstawne podważanie wiedzy.


jak gdzieś odpowiadam nie atakuje danej osoby, jak już o atakuje to co dana osoba pisze, jeśli coś jest nie tak, staram się naprowadzic na odpowiedni tok i tyle, jeśli dana osoba zaniża poziom, odwołując się do głupot, zbacza z tematu zaczyna pisać bez sens, to dochodzi do takiej sytuacji jaka ma miejsce tutaj.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Bery zakończmy tę dyskusją, bo nie jestem tego typu człowiekiem... W życiu załatwiam swoje sprawy na pięści, a kłótnie przez internet tylko mnie drażnią... Nie potrzebnie zaczynałem. Jeszcze raz powtórzę... Nie zagłębiam się w teorię, a w praktykę, na to co sprawdzone... To się dla mnie liczy, jak i dla tych którzy chcą coś osiągnąć... Moim zdaniem, jeśli ktoś głosi takie teorię powinien sprawdzić je na sobie i pokazać wynik innym... Ja nie uważam, żeby u mnie coś stało w miejscu... Gdyby tak było, to nie polecał bym tego reszcie... luz. Peace...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
W życiu załatwiam swoje sprawy na pięści,

Piszesz jak bys mial 16lat i myslał ze jesteś bosem bo pobiłeś kolegę z gimnazjum.

Trzymaj się tematu jeśli coś jeszcze piszesz, masz zamiar pisac, twoje sprawy prwatne, z codzienności nikogo nie interesują.


a kłótnie przez internet tylko mnie drażnią...

Jesli nie ma się nic na poparcie tego co się mówi to są PUSTE NIC NIE WARTE SŁIOWA,wtedy nawet nie zaczynaj dyskusji, Ive widziałem że już cię upominał w innym poście, gdzie sypałeś radami jak z czarodziejskiego kapelusza, tylko że to nie ma przełożenia na fakty, zrozum to w końcu, i skończ pisac o tym ze tym masz swoje zdanie, i praktyka nie teoria etc, skoro glupoty przecza teorii to tym bardziej praktyce, a jeśli coś tam zrobiles na tego typu splitach etc to jest tylko wyjątek od reguły, a autor tego postu to żywy przyklad tego o czym pisałem o czym pisze.



Moim zdaniem, jeśli ktoś głosi takie teorię powinien sprawdzić je na sobie i pokazać wynik innym...

Powtarzam ci po raz ostatni, skoro uważasz że to jest pusta teoria, nie spawdzona etc uzasadnij to w końcu, przestań pisac te glupoty i pokaz mi argumenty ktore obalą FAKTY!

To nie jest loteria, wyjdzie nie wyjdzie, czlowieku jakbys mia chociaż trochę oleju w głowie o już byś po pierwszym poście gdzie podałem link (po przeczytaniu)podkulił ogon i wyszedl, a nie ciągną to dalej, bez sensu, bez celu, opierając sie dosłownie o nic.

Ile razy mam to samo pisac, aby w końcu dotarło?

Kończe ten temat, a ty zamiast unosić się honorem, próbujac wyjść z sytuacji calo, zastanów się może lepiej nad tym co zostało napisane i wyciągnij wnioski na przyszłośc, siedzisz na forum zaledwie kilka tygodniu, a sypiesz bezsensowonymi radami na lewo i prawo, wiedz że skończy się to prędzej czy później banem,i na tym się zakończy.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
berry89!! pytanko
mam tutaj plan chciaz jest skopiowany to byc moze bedzie dobry. chcialbym ciebie zapytac o zdanie:) przeczytalem o tym traktorze i czaje juz o co chodzi... ale chce zebys mi powiedzial czy taki mi starczy plan i dlaczego robi sie w nim tak malo powtorzen?? aha i jeszcze jedno ile razy w tygodniu mam cwiczyc na tym planie?? zamieszcze go ponizej a prosilbym jesli moglbys go optymalnie oprawic i rozpisac mi w jakie dni mam to robic??
dalbys rade??

a jest sprawa. co ile tygodni mam zmieniac plan treningowy?? i wyprobowac dwa sposoby ktore byly tam opisane tak??

A

Nogi:
- Wykroczne 2s 12 10
- MC na prostych nogach 2s 12 10
Plecy:
- wiosłowanie sztangą 3s 12 10 8
Klatka
- Wyciskanie hantli na skosie 3s 12 10 8
Barki
- Wyciskanie hantli 2s 12 10
Triceps
- Pompki na poręczach wersja na triceps 2s 10 8
Biceps
- Uginanie ramion ze sztanga 2s 10 8
Łydki
- Wspiecia na palce 2s maxy
Brzuch
- ABS2

B

Nogi:
- Przysiady 4s 12 10 8 6
Plecy:
- Drazek nachwytem 2s maxy
- Sklony ze sztanga trzymana na karku tzw dzien dobry 2s 12 10
Klatka piersiowa:
- Pompki na poreczach wersja na klatke 3s 12 10 8
Barki:
- Military press 2s 12 10
Triceps:
- Wyciskanie francuskie w lezeniu 2s 10 8
Biceps:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s 12 10
Lydki:
- Wspiecia na palce 2s maxy
Brzuch:
- ABS II


Zmieniony przez - wembel w dniu 2009-02-19 15:37:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Jakbyś przeczytał posty z linku ktory ci podałem odnośnie planu to bys nie wstawił tutaj tego czegoś!

Co tutaj mam tłumaczyć, pisać jak masz wszystko napisane w 3linkach ktore podałem na samym początku.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ive widziałem że już cię upominał w innym poście[...]

juz chciales napisać "I've seen...", ale przypomniales sobie, że ma byc po polsku ;p

Zmieniony przez - kamil____ w dniu 2009-02-19 15:47:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to przeczytalem:) ale ja czlowieku pierwszy raz takie cos na oczy widze wiec sory:P weim ze ten plan jest do dupy ale wole ten wstawic zebys jakos go ogarnal a nie jeszcze po mnie jedziesz;/ jak nie chcesz to nie tlumacz. nikt ci za to nie placi wiec sory ani tym bardziej ni9kt nie zmusza... dzieki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
[[https://www.sfd.pl/FBW-t460830.html]] (tu dowiesz sie,jak powinien wygladac twoj plan...)

[[https://www.sfd.pl/progresja-t460928-s2.html]] (...a tu jak zwiekszac obciazenia)

No jeśli nie potrafisz tego przeczytac, i zrozumiec o co chodzi, to znaczy że ten sport chyba nie jest dla ciebie, jeszcze rozumiem jak tekst jest w innym języku etc, ale po Polsku nie rozumiesz jak coś pisze? Mam tłumaczyć z POLSKIEGO NA POLSKI? czego tam nie rozumiesz? tego że jest podany GOTOWY PLAN DLA CIEBIE, że są wskazówki i opis tego wszystkiego?

Jednak dla niektorych czytanie ze zrozumieniem jest chyba zbyt trudne, bo masz podane na tacy pod sam nos wszystko co jest ci potrzebne a ty dalej swoje, i wklejasz bezsensowne plany. Rob co chcesz, i jak chcesz, twoja sprawa, czy skorzystasz z tego czy nie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT : FBW co dalej

Następny temat

ławka

WHEY premium