SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o sprawdzenie diety i planu treningów, problem z redukcją

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1007
Witam drogie Ladies

Wstawiam aktualne zdjęcia oraz zdjęcie wykonane w lipcu zeszłego roku dla porównania. Jak widać zostało mi sporo skóry nad którą intensywnie pracuje.

Bardzo proszę o ocenę sylwetki i chociaż małe wskazówki co mogę zrobić ze sobą dalej. Myślę o budowaniu masy mięśniowej ale nie wiem jak się do tego zabrać, czytam i czytam i w rezultacie drugi miesiąc jestem na reverse diet B/W/T - 130/200/80 (na prawdę staram się trzymać). Nie wiem jak bezpiecznie wejść na masę. Wiem, że te pytania mogą wydawać się głupie ale na prawdę boję się doprowadzić do stanu sprzed roku - nie chcę już nigdy tak wyglądać.
Moje aktualne wymiary
Wiek : 28
Waga : 51-52
Wzrost : 164
Obwód w biuście(1) : 89
Obwód pod biustem : 77
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 64
Obwód na wysokości pępka : 79
Obwód bioder (3): 88
Obwód uda w najszerszym miejscu: 47
Obwód łydki : 33
W którym miejscu najszybciej tyjesz : boczki, brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : równomiernie
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki owsiane z mlekiem, orzechami i owocami , chleb żytni z wędzonym łososiem
Co lubisz jeść na obiad : mięcho z grilla
Co jako przekąskę : warzywa, owoce
Co jako deser : kakao na chudym mleku słodzone agawą
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: tak 2 razy
Co ćwiczę: 2 razy w tygodniu trening siłowy dla początkujących (z tutejszego forum) + pośladki, abs melb , 2 razy w tygodniu mam trening karate po 1,5 godziny. Mam na co dzień sporo ruchu przy dwójce dzieci ;) Aktualnie nie wykonuję żadnych ćwiczeń aerobowych.

















Zmieniony przez - Kiqi w dniu 2015-06-20 17:55:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Podaj zrzut diety bo akurat sniadanie typu platki z orzechami i mlekiem to sa slabe. Jak kakao slodzisz to lepiej ksylitol. No i gratulacje z postepow, teraz czas na ciezary :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1007
Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Wstawiam miskę z kilku dni, nie ukrywam że trochę się pogubiłam z tym ustalaniem zapotrzebowania stąd takie rozbieżności. Jeżeli chodzi o takie pozycje jak "margaryna" - wiem że to raczej słaby wybór i wolę w ogóle nie używać smarowidła ale czasem się zdarzy (nie mogę mieć masła w domu bo mam dziecko z nietolerancją). Potrawy gotowe, sałatki przygotowuję zawsze sama - nie zawsze jednak chce mi się wyliczać kaloryczność i wrzucam tak jak jest w dzienniku. Będę wdzięczna za korektę.










Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Raimunda poszukuje Zen

Następny temat

Redukcja, tym razem musi się udać.

WHEY premium