SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o sprawdzenie diety i planu treningów, problem z redukcją

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1007
Dziękuję za odpowiedź.

Wiem że mam wadę postawy - miałam skręcony staw biodrowy za niemowlaka (przez pierwsze dwa lata byłam w szynach), potem płaskostopie itd. Bardzo długo chodziłam na tzw gimnastykę korekcyjną ale mam jedną krótszą nogę i już nie za wiele da się z tym zrobić. Ćwiczenia wykonuję z dużą uwagą zazwyczaj przed lustrem, zastanawiałam się nad treningiem pod okiem trenera ale nie bardzo mam na to czas. Właśnie największy problem to te dodatkowe wałeczki :(.

Już koryguję dietę! - dzięki SZEFOWO

Jeszcze 2 pytania:

Czy przy mojej wadzie postawy mogę wykonywać trening siłowy?
Czy przy podaży 1700kcal mogę dalej zachować taki wymiar treningu (3 x siłowy+ 2 x cardio)/zwiększyć cardio?



Zmieniony przez - Kiqi w dniu 2015-01-15 22:10:35

Zmieniony przez - Kiqi w dniu 2015-01-15 22:20:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1007
Wrzucam michę na dziś. Dzień treningowy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1007
Wrzucam michę z dzisiaj. Mam problem z dobiciem poziomu tłuszczy . Jak widać W lekko podwyższone i niestety B też kosztem T.

Plan treningowy na najbliższe tygodnie:

Treningi (według rozpiski do domu) poniedziałek, środa, piątek:

https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_dla_początkującej_Lady_:_-t803543.html

trening A
1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem


trening B
1) plank max czas
2) Martwy ciąg z hantlami
3) Wykroki z hantlami
4) wiosłowanie hantelką
5) wyciskanie hantli leżąć (jeśli masz możliwość np na taboretach, ławie wąskiej)
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki
7) uginanie przedramion (biceps)
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps)

Na rozgrzewkę trening całego ciała z mel B, po treningu rozciąganie.

Będę wdzięczną za ocenę mojego planu żywienia i ćwiczeń. Nie wiem czy nie za mało jest tych ćwiczeń

CEL: zastąpienie tłuszczyku tkanką mięśniową, nie zależy mi na zbiciu wagi ale na wyglądzie całego ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1007
Wrzucam michę z wczoraj :). Mam nadzieję że moja dieta chociaż trochę się poprawiła, nie wliczam warzyw. Za jakiś czas wrzucę wymiary i nowe zdjęcia. Trzymam się planu treningowego :).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1007
Wrzucam dietkę z dzisiejszego dnia (dzień treningowy).

Czy ktoś się orientuje czy mogę zamiast twarogu na noc wypić sobie porcję maślanki? Już mi twaróg zbrzydł a maślanka ma sporo białka, mało węgli i tłuszczu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 532 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9347
Myślę że maślanka jest ok. Byle żadna smakowa, słodzona, albo coś takiego. Ale nie musisz na noc jeść koniecznie nabiału. Generalnie nie jest on najlepszym źródłem białka. Możesz spokojnie zjeść np rybę albo jaja. I skoro masz rozpiskę BTW, staraj się jej trzymać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1007
Witam

Mam taki problem: trzymam BTW, ćwiczę 3 razy w tygodniu siłowo, potem aeroby. Trzymam BTW od dwóch tygodni na poziomie 1700 kcal (120B, 130W reszta T), od paru dni czuję spadek siły, czuję się zmęczona - czy to normalne i organizm musi się po prostu przestawić czy robię jakieś błędy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
A nie jestes przed @? Ja najwiecej wyciskam jak mam owulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 532 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9347
Od siebie jeszcze dorzucę, że skoro trzymasz dietę i regularnie ćwiczysz, zacznij się co tydzień mierzyć, będziesz kontrolowała, jak Ci idzie :)
Możesz czuć się zmęczona z różnych powodów - wprowadzenie aktywności, inny sposób jedzenia, ale też rzeczy nie związane z ćwiczeniami mają wpływ na samopoczucie. A na siłę na treningach - chociażby fakt, czy dobrze zjadłaś i jesteś wyspana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1007
Dziękuję wszystkim za rady. Co do wpływu @ na treningi to ciężka sprawa bo na razie muszę brać hormony - jeszcze 2 miesiące. Faktycznie jakość jedzenia ma duuże znaczenie, odkąd porządnie trzymam dietę to to widzę.

Aktualnie waga przestała spadać ale obwody lecą w dół - 55kg :)
pas-66cm
biodra-90
łydka-34
udo-49
Fałdki na plecach zniknęły ku mojej wielkiej radości, niestety pozostał jeszcze brzuch ale tu mam tez problem z luźną skórą.

Jestem na etapie że moja waga mi odpowiada, ciało zmienia się na lepszę ale bardzo powoli. Zastanawiam się co mogę dalej ze sobą zrobić - czy dalej ciągnąć ujemny bilans kaloryczny (a nie wiem czy uda mi się jeszcze zrucić brzuch) czy spróbować nabrać trochę masy i przy zerowym bilansie dorzucić więcej treningu siłowego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Raimunda poszukuje Zen

Następny temat

Redukcja, tym razem musi się udać.

WHEY premium