SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc:)!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3898
Witam. Pisze ten temat bo mam do Was kilka pytań i chce zebyscie mi doradzili a mianowicie chodzi o zrzucenie tak z 10-15 kg nadwagi która jest niestety widoczna:( (postaram sie nie długo wkleic zdjecia) I wiem ze bedziecie pisac o tym ze dieta najwazniejsza itp itd, wiem to bo siedze na tym forum ze 3 miesiace i duzo czytam, a to jest moje nowe konto na tym forum bo tamto mi sie znudzilo.
I postaram sie Wam jak najblizej przedstawic moja sytuacje. A wiec mam 17 lat 187 cm wzrostu i waze ponad 94 kg:( z czego jestem bardzo nie zadowolony, i tak jak mówiłem niestety nie moge jeszcze na siebie zarabiac a wiec z dieta bedzie ciezko gdzy nie zawsze w domu jest to co jest nakazane w diecie ale juz od jakiegos czasu staram sie trzymac 10 zasad zywieniowych ( nie jem po 18, jem mniej, nie jem tlustych rzeczy) i od 2 miesiecy chodze na silownie 3x w tyg i jakies tam efekty widac ale marne:( i od jakis 3 tygodni biegam równiez 3x w tyg, ale niestety efektow nie widac zadnych :( I tu nasuwa sie pytanie, co robie zle ? oprucz tej diety bo tak jak mowie staram sie trzymac tych 10 wskazowek ale nic:( Slyszalem tez ostatnio ze dobrym rozwiazaniem sa interwaly ale niestety nie wiem kiedy bylo by najlepiej to robic:( Dlatego chcialbym tez Was prosic o to abyscie mi pomogli poustawiac sobie plan treningowy, czyli silownia poniedzialek, wtorek, sroda ale nie wiem gdzie dac to bieganie i te interwaly:(
prosze pomozcie :( a jesli chodzi o dokladne wymiary to w ankiecie:(
a i jeszcze jakby co to mozliwy jest zakup jakis spalaczy:) to nie ma problemu, tlyko pomozcie:)
Dziekuje Z Gory za wszelkie uwagi:)
pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 94

Wzrost: 187

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: 102

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: szkola

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: silownia 3x, bieganie 3x, Interwaly 3x

Odżywianie: wszystkozerny:(

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak:)

Stan zdrowia: Zdrów jak ryba

Preferowane formy aktywności fizycznej: -

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: owszem

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
W kwestii HIITa to polecam pogadać z Rothenem, bo ma wiedzę w tym temacie.
Z tego co czytałem w Jego artach to na spalanie, że lepszy jest 20-25 minut Hita niż aeroby...No i w dni kiedy nie masz siłki, zeby je uprawiać...
Tak, że nie to, że nie mam chęci, ale sam HIITa znam tylko w wersji, z treningów walenia w worek Poczytaj arty Rothena i popytaj...:)

Ale jakby też nie patrzeć jeśli masz dobra kondycha (bo cos wspominałeś o godzinie aero), to aeroby też spalają tłuszczyk...

Musisz poczytac i popytać bardziej kompetentnych...

Powodzenia

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3898
hej no to moge liczyc na Wasza pomoc? czy raczej nie bardzo:(??
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
No trening 9x w tygodniu to troszke przesadziełeś hehe. napoczątek trening powinien być zdecydowanie mniej intensywny, bo twoje 9x w tygodniu doprowadzi albo do szybkeigo zniechęcenia albo przetrenowania. Napisz jak tam z twoją kondycją ile jadasz posiłków dziennie i jak to jest rozłożone mniej więcej w ciągu dnia, ile tego, co jaki czas

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
i w 10 zasadach NIGDZIEnie jest napisane, ze po 18 się nie je, a wręcz przeciwnie
Reszta j.w.

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3898
tak wiem ze nie pisze o tym ale czytalem i pisalo aby nie spozyac nic po 18:]
Hmm przewaznie jem 3 posilki dziennie przed szkoła, płatki owsiane zawsze, po szkole jem ze 2-3 kromki chleba razowego z serem zółtym do tego jajka. no a potem po jakis 2 godzinach ale przed 18 jem jakis jogurt, owoce i tyle;> a potem pod wieczór zabieram sie za bieganie.
I własnie ostatnio czytalem o HIIT ze podobno jest lepsze od biegania, i chcialem was prosic abyscie mi doradzili jak sobie poukladac ten plan treningowy silownia bieganie i/lub HIIT.
Dziekuje z Góry
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
tak wiem ze nie pisze o tym ale czytalem i pisalo aby nie spozyac nic po 18:]
głupoty wypisujesz i tyle, w dodatku kłamliwe
Dużo jeszcze musisz poczytać

Idę spać.

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3898
ehh po co miałbym kłamac? nie rozumiem Cie... chyba zalezy mi na tym aby dobrze wygladac...czyli nikt nie pomoze:(
ehhh pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Jutro

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3898
ok dzieki...:] trzymam za słowo:P
pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzie przeczytałeś by nie jeść nic po 18? Daj link.
Trzeba jeść przed snem, w przeciwnym razie spotęgujesz katabolizm nocny i utratę mięśni. Niby waga poleci, ale nie z tłuszczu.
Bardzo zły rozkład sobie zrobiłeś. Jedz co 2-3 godziny. Największe posiłki przypadają na potrenignowy oraz sniadanie. W diecie uwzględnij głównie tłuszcze. Pieczywo dobrym źródłem węglowodanów nie jest, więc unikaj go. Do szkoły bierz pojemniki na żywność a w nich warzywa polane tłuszczem, pełnowartościowe białko które powinno znajdować się w każdym posiłku oraz jeżeli uwzględniasz to węglowodany jak na przykład makaron razowy, kasze, ryż brązowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3898
ok. a co z treningiem? jak to ustawic wszystko? kiedy bieganie lub HIIT albo moze to i to??
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

walka

Następny temat

Co powinno znalezc sie w lodowce ?!

WHEY premium