SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocene techniki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1465


- ostatni seria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Sztangę trzymaj niżej na kapturach.
Ponadto ściągnij łopatki dół-tył i wypnij mocno klatkę.

W innym wypadku przy dużym ciężarze się "złamiesz".
Do siadów z ułożeniem high bar potrzeba stażu i mocnych mięśni rdzenia.Nie czas na takie zabawki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Dopiszę jeszcze,że gdy ułożysz sztangę niżej zmienia się mechanika ruchu.
Mocniej zaczniesz pochylać tułów i angażować posterior chain.Ciężary automatycznie poszybują w górę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1465
wlasniue jak dam nizej ssztange to sie boje ze mi zjedzie po plecach:D, mam sie bardziej pochylic zeby temu zapobiec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Ona ma wygodnie i stabilnie leżeć.
Jeśli się zsuwa to znaczy,że miejsce jest niedopowiednie (za nisko).

Ja znajdę dobrą grafikę to ci podeślę.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1465
ronie220
Ona ma wygodnie i stabilnie leżeć.
Jeśli się zsuwa to znaczy,że miejsce jest niedopowiednie (za nisko).

Ja znajdę dobrą grafikę to ci podeślę.

Ronie, znalalzes moze ta grafike ?:)

Kolejne filmy z prosba o ocene, wszystkie cwiczenia pierwszy raz zaczalem robic na tym treningu

Przysiad przedni - z kiepskiej pozycji nagrane, wykonanie cwiczenia jeszcze gorsze;/ jakies porady?




Prosze o ocene:
Pierwszy trening na ktorym robie MC







California Press




Modlitewnik





Dziekuje i pozdrawiam:)


Zmieniony przez - Mokry84 w dniu 2014-08-10 15:46:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1465
wiem, ze ciezary sa smiesznie niskie.... ale nie odrazu krakow zbudowano! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 165 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5528
Dorzuc do martwego 40kg i wtedy zrob film.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1465
northern, dorzuce 40 kg to pewnie nawet nie uniose :D, twoj post jest pomocny jak cholera.... Zwlaszcza, ze wszyscy na sfd pisza, zeby uczyc sie techniki na malych ciezarach.

PS. Waze 75kg i mam po 1,5 miecha na silowni brac 100kg w MC? hahahaha




Zmieniony przez - Mokry84 w dniu 2014-08-14 16:12:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No wypadałoby

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2014-08-14 16:45:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla początkującego koksa

Następny temat

Problem z dużą liczbą powtórzen

WHEY premium