SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocene diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1055

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Płeć

Mężczyzna

Waga

85

Wzrost

178

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

30%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

duża aktywnośc i dużo by wypisywac

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia co 2 dni , orlik(piłka nożna), czasem tenis i basen

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Brak

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrowie ok , ale z lewym kolanem problemy

Stosowana lub planowana suplementacja

nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 531
Witam ,zacznę może tak ,że już jakiś czas obserwuje to forum,jest ono jednym z lepszych i dużo się od Was dzięki niemu dowiedziałem na temat diety treningu itp.Ułożyłem więc sobie dietę którą wprowadziłem w życie 16 dni temu, po 10 dniach spadł mi kilogram i 2cm w pasie.Trenuje oczywiście regularnie co 2 dni niezależnie od tego jakie to dni.

Moja prośba jest skierowana do osób znających się na diecie a wiem ze są tu takie osoby które naprawę potrafią ocenic i doradzic, a więc proszę o ocene mojej diety, poprawienie ewentualnie błędów i doradzenie co czym zastapic jak jest złe.

Moje Dane
Wiek – 21 lat
Wzrost – 188 cm
Waga – 85
Tłuszcz – 30% o ile dobrze obliczyłem
BMI – 26.83
W pasie - 93





Dieta(Uzupełnienie)
Wiem że w mojej diecie są zbędne produktu które muszę wyeliminowac,jak np jakies ciastko które no niestety kurcze jem co może dwa zni zwłaszcza po wysiłku albo pitne jogurty wiem. Co do mięsa ,jem je zawsze 2x dziennie w 3 i 4 posiłku zamienniam tylko czasami na filet z indyka albo rybę typu łosoś albo panga. Śniadania w sumie te same , albo owsianka z winogronami i rodzynkami albo jajecznica z 5 jajek.Owoce są w dużych ilościach najczęsciej są to banany , jabłka , winogrona ewentualnie śliwki.
Warzywa rzadziej ale też je jem :D
Orzechy staram się jeśc coanjmniej 30g a Oliwe 10g chociaż z tym 2 róznie bywa

Treningi(Uzupełnienie)
Siłownia regularnie co 2 dni niezależne od dnia
Poza tym chodzę na orlika 2-3x w tygodniu i gram w piłkę od półtorej do 2 godzin.
Basen różnie od 1-3 na tydzień


Myślę ze z mojej strony to tyle czekam na podpowiedzi i ocene co jeszcze mogę robic by zrzucic pare kilo a przede wszystkim cm.

Zmieniony przez - Bulbi w dniu 2013-09-26 11:59:30

Zmieniony przez - Bulbi w dniu 2013-09-26 11:59:52

Zmieniony przez - Bulbi w dniu 2013-09-26 12:04:14

Zmieniony przez - Bulbi w dniu 2013-09-26 12:04:37

Zmieniony przez - Bulbi w dniu 2013-09-26 12:05:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
dieta kiepska.
Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Ekspert-SFD w dniu 2013-09-27 20:18:17
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę 3000kcal proszę o opinie, dobra?

Następny temat

Wpływ alkoholu na mięśnie

WHEY premium