SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocenę diety

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 386
Witam! Na początek ankieta. :D

Zdjęcie sylwetki (mile widziane): (wrzucę rano)
Wiek : 22
Waga : 70
Wzrost : 180
Staż treningowy: nowicjusz
Obwód pasa: 80
Obwód klaty: 88
Obwód uda: 52
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): 12 lat treningów aikido po 2-3 razy w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: wyśmienity (ale ponoć nie ma zdrowych, są tylko nieprzebadani)
Preferowane formy aktywności fizycznej: Trening domatora, street workout (brak dostępu do siłowni i innego żelastwa przynajmniej do października)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kiedyś zabawa z mono, ale to było dawno a ja głupi
Stosowane wcześniej diety/rozkład b/w/t: brak
Wrażliwość na stymulanty: nieznana
Możliwości finansowe: studenckie
Cel/problem/opis: MASA! Wypadałoby wrzucić parę kilogramów bo wyglądam jak przecinek...

Chciałbym prosić Was o przejrzenie diety i ewentualnie poprawki. Już widzę ze mam za dużo białka i ciut za mało tłuszczu ale naprawdę nie mam pomysłu co i gdzie zmienić.

Kalkulator wyrzucił parę liczb:
Aby utrzymać wagę
Kalorie 2803.28
Węglowodany 55% 1541.8kcal = 385.45gram
Białko 15%% 420.49kcal = 105.12gram
Tluszcz 30% 840.98kcal = 93.44gram

W diecie nie są uwzględnione warzywa. Nie wpisywałem ich, bo kolosalnych różnic w diecie nie wprowadzają, a nigdy nie wiem ile ich dodam. One po prostu SĄ! :)

Nie zależy mi na mega efekcie (5CM BICA W TYDZIEŃ!), nie, bez jaj, to nie musi być efekt 'do wakacji'. Doskonale wiem jak długo trwa praca nad własnym ciałem. Chciałbym trochę przytyć a potem zacząć rzeźbę, ale to temat na inny czas, na razie masa bo trzeba mieć co rzeźbić.

Problem też w tym, ze treningów aikido nie odrzucę, nie ma mowy, a godzinowo są pomiędzy 20.00 a 21.30. Zatem treningi na masę muszę wcisnąć gdzieś wcześniej. Jak program tutaj ułożyć? Na jakie ćwiczenia położyć nacisk? Sam nie bardzo wiem jak to rozwiązać.

Łączę wyrazy poważania
Maciej

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Co do treningu to trening na wolnych ciezarach. Cwiczenia zlozone. To takie najwazniejsze w cwiczeniach na sile (mase sie robi w kuchni).
Dieta:
1. Daj zamiast tego musli gotowego platki owsiane i dodaj jakies owoce czy orzechy.
Bialka mozesz zmiejszyc do 2 g na 1kg masy ciala ale nie musisz tak jak jeste teraz jest tez ok. Jakas rybe bys mogl wrzucic zeby zrodlo omega 3 bylo. Ogolnie tak to niezle to wyglada.

Edit: Teraz zauwazylem ze nie masz dostepu do silowni. Masz jakis sprzet w domu ? Sztange czy cos?

Co do tluszczy jest ponad 1 g na 1 kg masy ciala wiec za malo nie jest ale jesli bedziesz kcal podbijal to smialo mozesz tluszczami

Zmieniony przez - USgorn w dniu 2013-05-02 02:57:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 386
Caly problem w tym, ze nie mam absolutnie dostepu do sprzetu. Dopiero od pazdziernika bede mial wejscie na silownie na uczelni. Do konca semestru zostaly 2 miesiace, potem 3 wakacji a uczelnia chce oplaty z gory za caly semestr, nawet teraz. Bylem dopytac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

bialko oplaca sie ?

WHEY premium