SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocenę diety.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10246
Witam bardzo serdecznie

Mój cel: Masa
Informacje o mnie: Mam 28 lat, 170cm wzrostu, ważę 72kg, typ budowy ciała: ektomorfik z tendencją do otłuszczania w okolicach brzucha.
Wyliczone zapotrzebowanie kaloryczne to ok. 2800 kcal by utrzymać wagę, dodałem 300kcal i wyszło 3100kcal.
B 2,1g; T 1,2g; W 5,6g

Stosuję tą dietę od ok. 3 miesięcy jednak przyrosty masy są bardzo słabe, zwiększałem ilość ww do ok 6g/1kg co dawało ogółem 3600kcal, jednak brzuch zaczął niemiłosiernie szybko rosnąć i wróciłem do tych 5,6g/1kg.
Prosiłbym bym o pomoc w ocenie diety, czekam na poprawki i rady.
Dodam, że każdego posiłku jem warzywa (nie wliczam ich do diety).
Między 3 a 4 posiłkiem mam trening, gainer stosuję ze względu na brak czasu na normalny posiłek (chodzi o 3).

Z suplementów stosuję jedynie Witaminy Activlab dla mężczyzn, chce też dodać omega 3 i BCAA.





Zmieniony przez - s0pel w dniu 2013-11-30 14:52:47

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
podbij bialka do 160g, probowales podbijac tluszczami?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10246
Nie, z tłuszczami dotąd nie kombinowałem. W takim razie dodałbym do śniadania oliwy z oliwek i zwiększył w dwóch pozostałych posiłkach ilości orzechów. Wyszłoby wtedy z 1,9g/1kg tłuszczów i białko by wzrosło prawie do 160g. Czy białko zwiększyć zwierzęcym białkiem?

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
tak zwierzecym.
podbijaj powoli, spokojnie o 100kcal na tydzien, nie od razu duze skoki kalorii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10246
ok, będę zwiększał pomału. Dzięki za wskazówki :)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
bo pozniej bedzie wlasnie tak, ze nadmiar kalorii bedzie odkladany, a tak to na spokojnie monitoruj co sie dzieje i w razie czego jak waga ruszy stoj z kaloriami i znowu obserwuj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402514
pomysl mimo wszystko zeby jedna porcje gainera (ta w pracy) wymienic, chociazby na porcje bialka ale zmieszana z platkami owsianymi jako zr.wegli + zr tłuszczu jezeli nie da rady inaczej jak tylko cos wypic na szybko,
piszesz ze masz problem z fatem a sypiesz 200g gainera

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-11-30 17:59:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10246
Mogę wymienić przed treningowy gainer na białko z płatkami owsianymi. Jakoś nie pomyślałem o takiej kombinacji. Dzięki.

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta plan masa ocena

Następny temat

Bieganie a masa

WHEY premium