SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba do doswiadczonych "pakerow"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
Witam wszystkich... Mam 177 cm wzrostu i waze okolo 75 kg moze troche wiecej.. Powiedzcie mi chce szybko przytyc do 85-90 kg i wyrzezbic cialo... Czyli najpierw musze ulozyc sobie diete na mase a dopiero po tym jak przytyje do 85 kg ulozyc diete na rzezbe, tak? prosze o odpowiedz.. Z gory dzieki ;)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 75

Wzrost: 177

Cel treningowy: masa, rzezba

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): do zalatwienia

Dieta: nie ma

Przeciwskaznania medyczne: nie ma

Zażywane suplementy: nie ma
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10428
Widzę że dopiero zaczynasz więc na początek trening ACT ok 6-8 tyg potem FBW.
Co do diety, na poczatkowym etapie po prostu zacznij więcej jeść ale nie jakies śmieci,słodycze itp, tylko wartosciowe produkty,
w pozniejszym etapie dieta to najważniejsza sprawa i trzeba ją pilnować. Możesz się szybko zniechecić jeśli od razu narzucisz sobie diete, wprowdzaj zmiany stopniowo.
Odsłyłam do działu odżywianie.

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10223
Powiedzcie mi chce szybko przytyc do 85-90.

Wiesz o to chodzi, że szybko to można co najwyżej w tłuszcz obrosnąć, nie w mięśnie.
2-3 kg ma miesiąc to jest rozsądny wynik.


Czyli najpierw musze ulozyc sobie diete na mase a dopiero po tym jak przytyje do 85 kg ulozyc diete na rzezbe.

Tak, tak właśnie się robi, ale radził bym jednak żebyś przytył do ok. 90 kg.


P.Z.D.R

http://www.pajacyk.pl/ << kliknij, ja kilkam co dzień :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22
dobra to zaczne od treningu FBW. Przez poprzedni miesiac przygotowywalem miesnie do cwiczenia wiec mysle ze bdzie to rozsadne. jezeli sie mysle poprawcie mnie. Od razu mam sobie ulozyc diete czy jeszcze pocwiczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10223
Od razu mam sobie ulozyc diete czy jeszcze pocwiczyc?

Dobrze by było ułożyć skoro zaczynasz normalny trening.
Na początku i tak będą przyrosty, ale można je zmaksymalizować poprzez ułożenie diety.

P.Z.D.R

http://www.pajacyk.pl/ << kliknij, ja kilkam co dzień :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
mam pytanie wartoścowe produkty czyli czego najwiecej jesć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
np. kurczak, ryby, ryż.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
dzieki;d coś jeszcze??:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3380
Przede wszystkim micha :) Nadwyżka kaloryczna. Proteiny z różnych żródeł: jajka, mleko, mięso, produkty zbożowe, warzywa itd. liczymy wszystko, na pewno wystarczy, aminokwasy uzupełnią się.
Tłuszcze: Oliwa z oliwek extra virgin, tran/kapsułki omega-3, olej lniany wysokolinolenowy tłoczony na zimno, orzechy i nasiona.
Węglowodany: Kasze gruboziarniste, ryż biały/brązowy, pieczywo pełnoziarniste, płatki owsiane, owoce, warzywa.
5-6 posiłków dziennie

(to tak ogólnie, szczegolowe dawkowanie ile i czego znajdziesz w wyszukiwarce)

pozdro

GO HARD OR GO HOME !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
wielkie dzieki arek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 768
Jeszcze tak zapytam co z napojami itp?
Trzeba pić soki? wode?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym treningu sądzicie?

Następny temat

Miescnie dolne klatki piersiowej

WHEY premium