SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pride Shockwave 2005 - Play By Play...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Yoshida wstał i trzyma nogi Ogawy. Ogawa stara się chwycić nogę Hidehiko. Reversal Ogawy, Yoshida na górze, próba dźwigni na kostkę, nieudana. Ogawa w gardzie Yoshidy

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5121
Ciekawy jestem jak teraz wypowie się Arona na temat czarnego pasa Silvy w BJJ? Miał go przetestować ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
jak ktos sciagnal walki to wrzucice.. bo ja niestety nie bede mógl zobaczyc za tydzien walki bo mam studniówke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Yoshida obrócił Ogawę i wali kolana w jego klatę, powrót do gardy, Ogawa uderza, Yoshi trzyma go blisko, Yoshi się przetacza i ma DOSIAD!! Znowu kulanka i już znowu jest tylko w gardzie Ogawy. Wstaje i wali stompy. MA PLECY OGAWY!!!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Ogawa wali parę ciosów na gębę Yoshidy, ale temu nic nie jest. Yoshida zakłada ARMBAR!!!!!! WYGRYWA!!!!

HIDEHIKO YOSHIDA BY SUBMISSION RD1

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
No wrzucajcie wrzucajcie a za Saiba to ja wypije cala flache
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
nawet nie ma co porownywac pasow silvy i ryskamoze i wygral ale to dalej jest przepasc w roznicy skillsow w bjj.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4934
co to ma ****a ma byc teraz pisze ze zartowal i na kuponie jest wygrana 223 zlote AAAAAAAA ******lony swiat nienawidze go glupi kutafon a ja chcialem juz nowego kompa kupic a tu takie cos, ciulne se zyly zaraz. ****a mac ale ta wygrana byla do przewidzenia bo przeliczniki nie byly za wysoki nie potrzebnie mu uwierzylem przepraszm takze was drodzy forumowicze z moje blendne informacje, a myslalem ze sobie kompa kupie nowe kory a tu caly swiat legl w gruzach, prosze o zbanowanie mojego konta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 288 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5910
No chociaż tyle dobrego. Yoshida pokazał miejsce hard gey`owi

Life is good, life is funny,
everybody fuc.. for money!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cro Cop reklamuje maszynkę do golenia... %-)

Następny temat

Pride Shockwave 2005 fotki

WHEY premium