SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca nad samym sobą i kształtowanie charakteru

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220
Dawno nie było aktualizacji.

W ciągu 5 tygodni nowego planu dołożyłem 5 kg w na ławce płaskiej i aktualnie kończę serie 125 kg x 5. Przysiad to skromne 157,5 kg x 6, przy czym jest tam jeszcze dużo zapasu, także pod koniec planu celuję w 170 kg x 5.

Maksy, które będę sprawdzał za jakieś 4 tygodnie:
przysiad 175 kg - 180 kg - 185 kg
ławka płaska - 137,5 kg - 140 kg - 142,5 kg
ciąg - 180 kg - 185 kg - 190 kg

Powyższe wartości są oczywiście orientacyjne.
Aktualna suplementacja to Detonator 15 gram przed i 15 gram po treningu, RippedFreak w celu pobudzenia i BCAA sporadycznie.

Zdjęcia z aktualnej formy:





Filmy z ostatnich wiosłowań:







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3827
17wiliam17
25 kg ;d to w jakim wieku zaczynałeś . Ja pamiętam że pierwszy raz na siłowni byłem to 70 kg szarpnełem w 5 albo 6 klasie podstawowej

No dalej coś ci z dziecka zostało - fantazja.

do szkoły matoły

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Wiosłowanie prawie 160kg... na samą myśl już mnie plecy bolą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220
Nie czuję żadnego dyskomfortu w prostowniku grzbietu. Powiem więcej - miałem okres, gdy dzień po przysiadzie / martwym ciągu / wiosłowaniu nie mogłem się schylić i podnieść czegoś z podłogi. Wzmocniłem grzbiet i nie mam żadnych problemów. Aktualnie robię przysiad 3 razy w tygodniu (2 x ciężki, 1 x lekki), klatkę 3 razy w tygodniu (2 x ciężka płaska, 1 x skos), 2 x ciężkie wiosłowanie, 1 x martwy. Do tego dodaję raz w tygodniu równomiernie 5 serii na biceps (uginanie sztangą), 5 serii na triceps (poręcze), 5 serii na łydki i 3 serie podciagania na drążku. Nic mi więcej nie potrzeba, zrobiłem w ciągu 5 tygodni większy postęp niż w ciągu ostatniego 1,5 roku i śmiało krzyczę, że na poziomie naturalsów split jest najbardziej poj**anym treningiem jaki można wymyślić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Kozacko stary !! a cytat " Przysiad to skromne 157,5 kg x 6," to już nie gadam .. szacun .. ja z 57kg się nie schyle by przysiad zrobić hehe :) ładnie.Byle do przodu bede sledził..

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
Jw - imponujące wyniki siłowe,

Zazdroszczę ale przede wszystkim gratuluję!

Zmieniony przez - wellcome7 w dniu 2012-04-23 21:57:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220
Napisałem 'skromne' nie z uwagi na to, żeby ktoś mi napisał 'o stary, jakie skromne, jest zaj**iście!', tylko w perspektywie np tego filmu:





Nagrywałem go chyba na początku marca, 165 kg x 4 (gryf 25 kg). Wszystko co podnoszę i jest poniżej tego limitu jest dla mnie skromne - z nogami startowałem w tym planie z dużo zaniżonego pułapu, bo nie mogłem wrócić do formy po chorobie. Nie sugerowałbym się głębokością siadu na tym filmie, ponieważ teraz siadam głebiej (mam nadzieję...). Muszę zainwestować w profesjonalne owijki na kolana i paski trójbojowe na nadgarstki (wyciskam w tych z Treca). Gdy dojdę do górnych limitów i nie będę w stanie ich przeskoczyć, zrobię tygodniowe rozładowanie i zacznę ten plan od nowa. W wakacje zrobię może 3-tygodniową przerwę i pojadę sam pumping o ile sumienie pozwoli mi się tak op*****lać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
temu twojemu "wiosłowaniu" to bliżej do niepełnego martwego ciągu niż do wiosłowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220
Głupie pie*dolenie. Ruch do kolan w dół jest? Linia ruchu gryfu po udach do brzucha jest? Pochylenie tułowia jest? Gdybym chciał robić klasyczne 'pendlay rows' to zapewne miałbym tulów równoległy do podłoża, dotykał gryfem klatki / brzucha i bawił się w wydłużenie fazy negatywnej. Po co, pytam się? :) To nie jest ten typ treningu. Mój techniczny mentor jest zdania, że pod względem niekutlturystycznym to wiosłowanie jest dobre i tego się trzymam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
trochę dziwne że ciskasz kosmiczne ciężary we wiosłowaniu a w martwym celujesz w skromne 180-190 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fligu- 1 rok siłowni + rugby

Następny temat

Moja Zrzutka -35 kg Czas dokończyć dzieło

WHEY premium