SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca domowa może być nielegalna !!!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
ew. ja bym wydłużył zajęcia kosztem tych zadań domowych, np. połowa zajęć teoria druga połowa praktyka - prace w grupach itd.

Dudek świetnie podsumował - wykształcenie to największe dobro jakie możesz mieć.Pamiętajcie o tym.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Bez uczenia się po lekcjach niczego się nie nauczysz. Same siedzenie na zajęciach przeważnie g*wno daje. Sam w tym semestrze olałem sobie studia i teraz *****sko tego żałuję, bo w styczniu będę miał ostry za******l, a i tak nie wiem czy zaliczę semestr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
patrzac po kumplach ktorzy olewali szkole, to polowa z nich zaluje ze nie zdobyla jakiegos dobrego wyksztalcenia i teraz zarabiaja marniutkie pieniadze

albo wyjechali za granice i na zmywaku trzepia takie siano ze az przykro sie robi ze tu trzeba ciezko zapi..dalac i polowy z tego nie masz


ilna dobrze prawisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
albo wyjechali za granice i na zmywaku trzepia takie siano ze az przykro sie robi ze tu trzeba ciezko zapi..dalac i polowy z tego nie masz

Dokladnie, moj znajomy wyjechal do Anglii i zarabia ponad 6 patykow za mycie aut haha ****a w polsce polowa tego jest nie do pomyslenia a co mowic 6k, masakra za******laj do 25 roku zycia w szkole a pozniej ***a zarabiaj albo ucz sie 5 lat krocej i trzep po 4k juz nie mowie wiecej.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
brzmi optymistycznie, ale prawda jest taka, że choć sie wku***am na szkołe, bo d****i mama za nauczycieli (niektórych) totalnie poj****ych to fakt że gdyby nie było prac domowych i motywacjii do nauki w domu to g**** z tej nauki by było . Ja tam na lekcjach uważam, moim priorytemem na ten rok jest zdanie do trzeciej klasy, a w wakacje następnym w kolejności będzie zdanie przyszłorocznej matury i gitara

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
moim priorytemem na ten rok jest zdanie do trzeciej klasy

A moim zwiekszenie kategorii wagowej do 90kg

Bez uczenia się po lekcjach niczego się nie nauczysz. Same siedzenie na zajęciach przeważnie g*wno daje.

Jak sie nie uwaza to napewno gowno daje, ja tam jak uwazam na lekcji to mi to wystarcza i nie musze siedziec kilku godzin w domu nad lekcjami

Zmieniony przez - mlody mazi w dniu 2007-12-20 15:16:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
ja narazie olewam, by zdac
za rok w klasie maturalnej trzeba bedzie przycisnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ludzie a co to jest 6k zł w UK?
To jest nic?

chcecie być do końca życia białymi-murzynami?

teraz pomyślcie, ile w Anglii zarabia informatyk z wykształceniem wyższym, jak koleś od zmywania aut zarabia 6k?

więc prosze bez takichh porównań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3225
Jak dla mnie to ten rzecznik chciał po prostu zaistnieć i wymyślił taką brednię. W całej Europie zadania się odrabia i nikomu jeszcze nic się od tego nie stało... czysta głupota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 233 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6203
mam takie samo zdanie jak Chong Li

zadania mogą byc no ale nie bez przesady, ja osobiscie mam taką klasę ze nawet jakbys chciał uwazac na lekcjach to nie da rady bo jest jedna wielka masakra(chyba ze jakis nauczyciel umie zaprowadzic dyscyplinę,ale u nas takich mało )

<<<szacunek ludzi ulicy>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęt...

Następny temat

czy opłaca sie to kupić ??

WHEY premium