SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Próbki MASSACRA EPISODE 2 i nie tylko-ROZDALISMY !!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
a do mnie ,,paczusia'' dotarła cała i zdrowa - jak będę miał czas to napiszę co nie co o poszczególnych próbkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2638
Do mnie też doszło. wielkie dzieki. Zaraz sprawdze jak sie spisuje Massacra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2638
Sory że zasmiecam ale zapomniałem dodac ze pudełeczko bardzo mile mnie zaskoczyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
witam

do mnie tez doszla paczka - chyba wczoraj.

Calkowicie zapomnialem o tym - myslalem ze to cos innego bo czekam od kilku dni ale rozmiar pudelka mi nie odpowiadal:




A w srodku:




przyda sie na pewno




....dzięki wielkie.

pozdrawiam

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Wlasnie wrocilem z treningu, biceps i triceps. 30min przed treningiem wypilem cytrynowa Massacre, co mnie zdziwilo to to ze kolor po rozmieszaniu bardziej przypominal gainera/bialko waniliowe. W smaku nie najgorzej, Horse Power fruit punch owiele gorszy, ale za to do Green Magnitude nie moze sie rownac. Ale bezproblemu mozna wypic, tylko nieprzyjemny proszek jest jak sie przelyka. Podczas treningu nie czulem zadnego pobudzenia ani przyplywu sily. Standardowe ciezary tak jak zawsze, taka sama ilosc powtorzen. Przez caly trening czulem nieprzyjemna mdlosc. Dobra rzecza tej Massacry jest napewno pompa, po treningu mialem 2,5cm wiecej w rece. Rzadko na ktorym stacku tyle mialem(Horse Power i Shock).
Podczas treningu pilem Iso Plus o smaku swiezego jablka, dzialanie czegos takiego trudno ocenic, bardziej smak- akurat ten mi nie zabardzo podszedl, bo nie przepadam za jablkami.
Aha, w porpzednich postach nie podziekowalem firmie Olimp wiec robie to teraz. Dziekuje;)

Zmieniony przez - Naly w dniu 2009-05-09 17:22:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8468
wielkie dzieki :P paczke wczoraj dostalem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
Koledzy zapraszam do podzielenia sie opinia na temat ME2
https://www.sfd.pl/MASSACRA_EPISODE_2_opinie_otrzymanych_próbek-t496905.html
pozdro

Zmieniony przez - Yakumo w dniu 2009-05-09 18:10:29

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23664
Wielkie dzieki dla firmy Olimp na mozliwosc wyprobowania tylu produktów

Na pierwszy ogień poszedł batonik Carni Line. Ocena 9/10 Smak bardzo dobry, wyraznie czuc smak zurawiny, duze kawałki owoców, tylko ta cena :)

"vincit qui patitur"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja jeszcze nie dostalem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Do mnie również nikt nie dzwonił ani nic nie doszło!!! Wysyłałem już dawno moje aktualne dane. Nie wiem o co biega, ale mam nadzieję, że jutro się wszystko wyjaśni.
Pozdro!!!

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Postanowienie???

Następny temat

Konkurs Świąteczny

WHEY premium