SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Próbki MASSACRA EPISODE 2 i nie tylko-ROZDALISMY !!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak Biniu już dostałem

i bardzo sie ciesze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja dalej czekam na kuriera hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
ja tez juz zjadlem batona, bardzo dobry. Therm Line'a tez wypilem, tez dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32399
paczka doszła wielkie dzięki
Olimp naprawdę solidna firma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Dziękuje za paczkę jaką otrzymałem od firmy Olimp Byłem wielce zaskoczony gdy ujrzałem w drzwiach kureira z duuuużą paczuchą i od razu robiłem w glowie remanent kiedy ja coś ostatnio zamawiałem lol postaram się jak złożyć rzetelną relacje odnosnie próbek. Wielki szacunek dla firmy za taką forme dbania o swój PR- pełen profesjonalizm. Jeszcze raz dziękuję tym bardziej że paczka dotarła do mnie w dniu urodzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6708
właśnie doszło, bardzo mila niespodzianka wielkie dzięki dla Olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thermo Line w puszcze - ble :) kwasibór he, nie wypiłem, za bardzo kwaskowate, nie da się wypić
Dominator - Wszystkie napoje z tauryną mają ten sam smak :), więc ok
Batonik - Smakowity, nawet bardzo, polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
krzpuma zrobi test na żebranych probkach

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez juz mam gifty - jak sprobuje to napisze chociaz wiekszosc napojów w tej branzy smakuje tak samo czyli nijak lub gorzej :] , co do thermo stim to jak przejde do tej fazy w moich treningach tzn zrzucania sadła to zarzuce z ciekawości chociaz na mnie spalacze działają conajmniej dziwnie (głownie na psyche)
baton dobry - chyba bo żona wszamała :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4758
Piękny dzień
Wchodze do domu, a tu paczka czeka

Dziękuje Bardzo firmie Olimp za próbki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Postanowienie???

Następny temat

Konkurs Świąteczny

WHEY premium