SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poziom tkanki tłuszczowej - ocena

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Takie wyliczenia są nierealne. Tak samo jak zejście do 4-6%. Są to abstrakcyjne wartości. Tutaj należy skupić się na realiach. Czyli zejście do ok 12% będzie już bardzo dobrym wynikiem. W jakim czasie i jaką masę ciała autor będzie wtedy miał tego nie wiemy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Kott
czemu stwierdziłeś ze warto redukować


Ponieważ im niższy poziom tkanki tłuszczowej, tym lepszej jakości mięśnie można później budować:

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
mi się udało zejść do 4% bf i to bez żadnych spalaczy, nie jest to dla mnie żadna abstrakcja, ale wiadomo jednemu będzie łatwiej a innemu ciężej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Z niezmierną ciekawością zobaczę jak to u Ciebie wygląda. Zdjęcie w profilu nie jest zbyt wyraźne, ale nie ma tam raczej mniej niż 10-12%.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Mateusz4949
mi się udało zejść do 4% bf i to bez żadnych spalaczy, nie jest to dla mnie żadna abstrakcja, ale wiadomo jednemu będzie łatwiej a innemu ciężej


Za bardzo poleciałeś.
Zawodnicy na scenie nawet takich nie mają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
kto powiedział że mowa o zdjęciu profilowym lub o aktualnej sylwetce ? poza tym wyrazistość sylwetki może być pogorszona przez nagromadzenie wody a nie bf dudde - to zależy od konkretnego zawodnika jak się przygotuje, czy dobrze ocenił czas na redukcje i czy się dobrze odwodnił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Owszem, ale 4% BF to abstrakcja bez ''wspomagaczy''.
Nie mówimy tutaj o wygłodzonych ludziach, tylko o sylwetce sportowej.

Z chęcią bym zobaczył ten niski poziom tkanki tłuszczowej w ustroju :)
Niemniej jednak jak to sprawdziłeś? wyprzedzając fakt, iż wagi pokroju tanita nie są miarodajne (absolutnie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
2012 rok, przy 80kg wagi dużej masy mięśniowej nie było i od tego czasu cały czas mase leciałem z małymi przerwami. Oszacowałem wizualnie z uwzględnieniem masy i jak to się zmieniało, po grubości skóry, oraz żyłach których nie widać tak dokładnie przy wyższym bf typu 8% (nigdy nie używam nic na pompę) no i oczywiście po reakcji koksów na siłowni, na tanicie sprawdzałem to wyszło 3,9% ale wiadomo mogło być mniej lub więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Akurat reakcje koksów są najmniej istotne
Przecież to żaden wyznacznik.

Rozumiem, ale niestety nie uwierzę jeśli nie zobaczę.
Przecież powinieneś mieć zdjęcia z tak świetnie przeprowadzonej redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
No widzisz, miałem 18 lat i też nie jestem z tych co robią miliony zdjęć, sesje za każdym razem co wyjdą na siłownie, po prostu ubierałem długi dres i robiłem swoje. Mówię o takich koksach 50 w łapie na żyle anie januszach co nie mieli igły w ręku albo mają wysoki bf. Nie mam zdjęć z 4%bf ale znalazłem te, które są już po kilku miesiącach masy i myślę że było tam 7-8%bf, więcej nie będę szukać kto nie wierzy to ok, nie pisałem o 4% z zamiarem chwalenia się tym



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, śniadanie i kawa.

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 70kg.

WHEY premium