SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powstrzymanie katabolizmu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam , mam do dyspozycji troche gotowki i chcialbym sie zapytac czy zakup tych odzywek bedzie mial sens.

BCAA Xplode, Orange - 500g

Glutamine Xplode, Orange - 500g

Amino EAAnabol Xplode, Orange - 520g

Na silowni trenuje okolo 2 godzin 3-4 razy w tygodniu i jest to dosc wyczerpujacy trening.

ps: Diete mam dobra.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardziej powiedzialbym redukcja , na chwile obecna waze 90kg a chce zejsc do 86kg, a co z Glutamna nie tak ? + dlaczego zmienil bys firme ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Ja teraz na redu jem te BCAA xplode i są wg mnie spoko, jeśli micha jest dopięta. Tam masz już glutaminę więc kolejna porcja jest zbędna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Byku_95
Bardziej powiedzialbym redukcja , na chwile obecna waze 90kg a chce zejsc do 86kg, a co z Glutamna nie tak ? + dlaczego zmienil bys firme ?


gluta zbędna, nie opłaca się

szału ni ma jeśli chodzi o Olimp, EAA mógłbyś wziąć Activlabowskie, BCAA Hi-Tec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Jeśli chodzi o hi-tec ogólnie, to wg mnie te suple śmierdzą dosłownie, nie wiem czy to nie przez te opakowania, bo co bym nie miał z tej fimrmy to na cały pokój waliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Na katabolizm - porządna dieta. W tej kwestii ani bcca, ani eaa, ani tez glutamina Ci nie są do niczego potrzebne. Nie wierz w bełkot o złym katabolizmie, co nogi urywa podczas snu.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2014-08-14 17:14:34

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
koorasy
Jeśli chodzi o hi-tec ogólnie, to wg mnie te suple śmierdzą dosłownie, nie wiem czy to nie przez te opakowania, bo co bym nie miał z tej fimrmy to na cały pokój waliło


bcaa skład/cena mają bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
dexterpro
koorasy
Jeśli chodzi o hi-tec ogólnie, to wg mnie te suple śmierdzą dosłownie, nie wiem czy to nie przez te opakowania, bo co bym nie miał z tej fimrmy to na cały pokój waliło


bcaa skład/cena mają bdb


Co do tego nie ma wątpliwości, o zupełnie inny aspekt tych supli mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za rady , mysle ze zostane przy Olimpie , bo ciezko bedzie mi gdziekolwiek kupic odzywki firmy Activlab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
+ Stsowalem juz prodoktu firmy Olimp takie jak Creatine xplode oraz HMB mega caps 1250 i musze przyznac ze mnie nie zawiodly.
Diete to akurat mam dobra, trener pomagal mi ja ukladac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompa na treningach i po...

Następny temat

Przyjemny trening+masa

WHEY premium