SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrot do dawnej sylwetki z pomoca

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Sam wedzony losos ma 280 kcal. Do tego puszka mieszanej fasoli - 220kcal i juz jest 500 kcal. A dalej dodatki. Czasem dodaje couscous. A jak mam tunczyka to i mlode ziemniaczki. Moje salatki sa bardzo pozywne i kaloryczne. To nie jest sama salata i pomidory. Nasycam sie takim obiadem. Od dwoch miesiecy nie bylam ani razu glodna. Zawsze cos zjem jak tylk opoczuje glod, bo zrozumialam swoje bledy z ostatnich 2 lat. Z miesa jem tylko kurczaka ale za to naprawde duze ilosci ryb.

Wczoraj po treningu zamiast surowych warzyw zjadlam fileta z makreli, bo akurat mialam, ale rzadko sie zdarza, zebym po treningu byla glodna. Jem, zeby uniknac dlugiej przerwy miedzy posilkami, a ze wracam do domu pozno, to praktycznie jem na krotko przez snem. A to tez nie jest dobre, prawda? I tak naprawde to jedynie mam na cos ochote i gdybym mogla to chetnie zjadlabym wielka paczke chipsow tak jak do niedawna.

Co jeszcze radzicie dziewczyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Sama sytość nie jest równoznaczna z odżywieniem i zapewnieniem wartości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Kasia normalnie jak czytam to co jadłaś to widzę siebie sprzed przeszło pół roku... Dzięki Bogu jestem już daleko od tego. Posłuchaj dziewczyn, wbij sobie to w dziennik żywieniowy z potreningu i zobaczysz ile kcal jest, a jest mizernie. Fajnie, że jesz warzywa, ale brakuje dobrych węgli (z kaszy czy ryżu) i białka. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No ale ile tego lososia w 280 kcal, 150 gr tam jest. To jakies 30 gr bialka, moze ze 30 z prochu masz....60 na caly dzien. Ty de facto do 13 jedziesz na dwoch owocach. A po szejku ( nota bene dlaczego przed a nie po treningu?) juz nic nie jesz. Ryby puszkowe, wedzone, swieze to albo sol, albo metale ciezkie. Nie wiem dlaczego tylko kurczak, jezeli smakowo no to coz, kazdy ma inny smak. Mam nadzieje, ze nie wierzysz w brednie, ze to najlepsze mieso. Malo zelaza masz w diecie. Malo odzywczo generalnie. Ja trenuje pozno w tyg i prowadze zajecia. Wczoraj jadlam o 22. Zawsze jem po treningu wartosciowy posilek. Zawsze. Fantazjowanie o paczce czpisow to efekt slabej diety.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 30/03/2017 15:06:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Jestem tu krytykowana za obecna diete i OK, bo dobrowolnie sie na forum zarejestrowalam. Aczkolwiek dalej nie wiem, co mam jesc... Shake'a pije przed treningiem, bo ide na niego prosto z pracy i nie moge w pracy przygotowac sobie kolejnego posilku. A poza tym po nim czuje sie lekko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Nie lubie czerwonego miesa, za kurczakiem tez nie przepadam, ale do niego jeszcze jakos sie zmuszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Kasze i ryz jak najbardziej moge dodac do menu :) Dzieki bazylia35!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Skoro nie chudne przy 1800kcal, tworzac deficyt kaloryczny, to jak mam schudnac zwiekszajac liczbe kalorii? Myslalam o tym, zeby systematycznie zaczac zwiekszac kalorie, ale dopiero wtedy jak zaczne gubic kilogramy na obecnej diecie. Czy zle mysle?

Czy to nie jest tak, ze moj organizm potrzebuje przyzwyczajenia do jedzenia po tych wczesniejszych prawie dwuletnich glodowkach na zmiane z obzeraniem sie?

Prosze o jakies konkretne rady a nie typu "dziewczyno, ogarnij sie", bo to zrobilam juz 2 miesiace temu. Teraz potrzenuje specjalistycznej pomocy odnosnie diety i cwiczen, a nie psychologicznej. Z glowa juz wszystko u mnie ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Organizm działa w trybie oszczędnościowym, bo jest głodzony. Gromadzi wszystko co może. Jak dostanie wiecej jedzenie, przestanie odkładac na czarną godzinę. Tak w skrócie.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Najtrudniejsze jest na start chyba zrozumieć, że żeby schudnąć, trzeba jeść... Przypuszczam, że chyba duża część z nas to przechodziła.

Może omlet na śniadanie do tych owoców?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety i treningu

Następny temat

boxer_ona na redu

WHEY premium