SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po półrocznej przerwie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
dzień dobry mozesz zaminiec na unoszenie tulowia z opadu

Co do masy zalezy od Twoich celów przez ten okres ACT i pierwszego FBw możesz popracować nad dieta a od wrzesnia ruszyć z masa .

Najlepszy okres na to to jesień/zima

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
I jeszcze to ćw:Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu), wąski podchwyt zamieniłem na ściąganie wyciągu do karku na klęcząco. Czyli na razie nie śpieszyć się z dietą? Myślałem żeby jakąś prostą dietę zastosować od pierwszych treningów chyba, że to ułożenie wymaga bardzo dużo czasu?
Chyba nie ma na siłowni takiej ławeczki do wykonania unoszenia tułowia z opadu chyba zostanę przy dzień dobry
Co do diety to już w dziale odżywianie?
PZDR!

Zmieniony przez - cruncher01 w dniu 2008-07-01 15:21:32

Zmieniony przez - cruncher01 w dniu 2008-07-01 15:23:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
dokładnie poczytaj posty podwieszone i 10 wskazówek żywieniowych

dieta nie jest czymś strasznym a ten czas wykorzystaj na podciagnięcie się w temacie

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
Czyli co do treningu bez zastrzeżeń? Ok to na razie tyle, jak wrócę zajmiemy się FBW. Dzięki wielkie Rion10 Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
paln jest w porządku

jak cos to pisz ułożymy FBW

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
Witam, jestem w trakcie treningu ACT dokładnie po 3 treningach jeszcze jestem na dwóch obwodach muszę powiedzieć, że ten trening wylewa ze mnie siódme poty, ale się nie poddaje, niektóre ćwiczenia mnie wykańczają :) Ale ogólnie wszystko w porządku nie wiem tylko czy dobrze ćwiczę plecy ich nie odczuwam po treningu ani na drugi dzień, nie jestem pewny czy dobrze wykonuje te dwa ćwiczenia:
dzień dobry i ściąganie wyciągu do karku na klęcząco.
Jeszcze jedna sprawa jutro zapisuje się na basen myślałem żeby zapisać się we wszystkie dni nietreningowe oprócz niedzieli czyli: pon,śr,pt.- siłownia
wt.czw.sob.- basen
Czy to nie będzie za dużo?
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja pływam codziennie i jest luz. Może zamień sciągnie drążka na pociąganie?

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Dzień dobry zamień na unoszenie tułowia z opadu jak masz taką możliwość

A sciąganie drażka daj siedząc a nie klęcząc

Basen jak najbardziej ok

Jeśli basen nie jakoś wyczynowo tylko relaksacyjnie to podany rozkład będzie w porządku

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
Przy ściąganiu uchwyt jak najszerzej nachwyt czy podchwyt?
Unoszenie tułowia z opadu to potrzeba specjalną ławeczkę czy może być to brzuszków? Ten trening ma być taki ciężki?? :D
Pzdr!

Zmieniony przez - cruncher01 w dniu 2008-07-08 15:18:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Lekki nie jest ale dobrze przygotuje do cięższych cyklów

Co masz na myśli taki ciężki??

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w optymalizacji planu na mase.

Następny temat

Pomoc w ułorzenui treningu na MASSE

WHEY premium