SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót po półrocznej przerwie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
Dzięki Rion10! Wiesz dziś zrobiłem 3 obwody tylko, że jeszcze na starej siłowni ostatni raz, więc robiłem stary trening z dzień dobry było na prawdę ciężko, aż mi się słabo robiło czasami, tętno na bardzo wysokim poziomie.
Teraz odczuwam lekki ból pleców ( kręgosłup) to jest normalne? Czy może zła technika jakiegoś ćwiczenia?
Teraz takie pytanie :) Na ile wystarczy 900g białka wpc na opakowaniu
pisze, że 3x30g czyli na ok 10 dni? Zastanawiam się czy nie kupić jak już będę na FBW jako uzupełnienie diety.

PZDR!

Zmieniony przez - cruncher01 w dniu 2008-07-18 23:56:20

Zmieniony przez - cruncher01 w dniu 2008-07-19 00:00:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Musisz nauczyć się odróżniać ból mięśniowy od bólu kręgosłupa

To jest podstawowa umiejętność która pozwoli unikać kontuzji,

Jeśli to ból kręgosłupa to coś nie z techniką lub za duży ciężar możliwe że przy dziń dobry to nie jest proste ćwiczenie i na początku wykonuj je z małym obciążeniem

Właśnie to jest cel ACT przygotowanie a nie katowanie organizmu

Co do białka jednorazowo organizm może wchłonąć ok 30g (pomijam okno anaboliczne po treningu) a białko stosuj według braków w diecie jak będziesz stosował tyle co na opakowaniu na długo nie starczy .

Dostarczaj większość białka z pożywienia , ja białko stosuje głównie na noc ( nie mam siły wpychać twarogu) lub czasem do śniadania i polecam stosowac podobnie

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
Witam Rion10 i dziękuję za cenne odpowiedzi, co do bólu kręgosłupa to już go nie ma uważam, że "unoszenie tułowia z opadu" to świetne ćwiczenie o niebo dla mnie lepsze niż "dzień dobry" izoluje doskonale prostowniki grzbietu, które czuje, że są ćwiczone podczas wykonywania. Co do katowania organizmu to czasami nadal robi mi się słabo. To mam aż tak nie skracać tych przerw między seriami? Po treningu ciężko mi się ruszać przez jakiś czas. Zbliżam się już do końca treningu ACT poćwiczę nim do końca lipca pasowało by pomyśleć nad FBW i dietą.
Pozdrawiam!

Zmieniony przez - cruncher01 w dniu 2008-07-23 12:38:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Tak jeśli masz problem z utrzymaniem tempa to zwiększ przerwy nic się nie stanie.

A dietą już się zajmij zebyś na kolejny cykl był gotowy

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
Dobrze, a masz jakieś palny co do nowego cyklu? Jakiś zarys?
Pozdrawiam!

Zmieniony przez - cruncher01 w dniu 2008-07-23 14:25:10

Zmieniony przez - cruncher01 w dniu 2008-07-23 14:25:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
Ułożymy jak skończysz jakiś FBW przemyślany


pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
Cześć Rion10! Właśnie skończyłem ostatni trening ACT w ten piątek, i tym samym nabawiłem się anginy, teraz odpocznę chwilę. Przez ten cały miesiąc opuściłem jakieś 3-4 treningi wynikało to z sytuacji losowych. Przydało by się pomyśleć nad nowym treningiem o efektach napiszę później. Dzięki wielkie!
Pozdrawiam!

Zmieniony przez - cruncher01 w dniu 2008-08-04 00:05:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
no szkoda tylko że dopadła Cie choroba ale myslę że kilkak dniluzu tez sie przyda

Ułoży się nowy plan i jazda

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1205
Pomożesz mi ułożyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
ja proponuje nadal FBW czy chcesz coś zmienić??

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w optymalizacji planu na mase.

Następny temat

Pomoc w ułorzenui treningu na MASSE

WHEY premium