SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powmoc w wyborze supli.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
Witam. Jaką suplementacje polecacie na cykl siłowy??? mam już za soba 2 cykle siłowe i rok machania takiego bez planu:D do tej pory jechałem na kreatynce i białku.... Myślałem o "Hors Power" ale wolałem sie zapytać specjalistów

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7630
specjalisa nie jestem ale moge powiedziec ze shock therapy + storm daja poteznego kopa do tego jeszcze bialeczko i gitara no ale to zalezy jeszcze od twojego budzetu. Na pewno ten cykl nie jest do pozalowania .pozdrawiam

"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
jesli zalezy Ci na stalym przyroscie sily (a nie dbasz o trzymanie wagi), to proponuje jesc duzo weglowodany zlozonych,
w okresie okolotreningowym (przed i po) mieszanke ww zlozonych i prostych,
do tego stala dawka kreatyny mono 3g codziennie przez conajmniej pol roku
nic lepszego (z suplementow i odzywek) na w miare trwaly przyrost sily do tej pory nie wymyslono

najnowsze wynalazki (NO boostery, mieszanki) dzialaja, daja pompe i sile, ale w duzej mierze mija ona 2-3 tyg. po ich odstawieniu (zapewniaja one jednak dobre treningi na ok. 2 miesiace)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
Dzieki bardzo SOGi poszły... no właśnie załleży mi na trwałym przyroście ale też zeby to jakoś szło do przodu wiadomo ze nie od razu Kraków zbudowano... budowali długo i stoi do tej pory i mniej wiecej o to mi chodzi ale też znowu zeby to troche szło do przodu

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7119
jeśli nie chcesz potęznego kopa na trochę to kup jakiś jabłczan np. CM3 Treca daje niezlego kopa i nie ma efektu jojo:P pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
U nas wyciskacze stosowali różna suplementacje i w zasadzie z racji najlepszych efektów zostały: Cloud albo Valut do tego Glutamina i ZMA przed snem ;>

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
przede wszystkim zalezy, ile chcesz przeznaczyc pieniedzy i czego oczekujesz
ograniczeniem jest tylko zasobnosc portfela- mozesz dorzucic tauryne, bcaa, glutamine, dobrego gainera

z szybko dzialajacych supli milo wspominam combo BSN- cellmass+no xplode, KO, stary xpand energized czy san V12
dobre opinie zbieral storm+shock

na pelny cykl zwykle potrzebujesz 2 puchy

aktualnie jade na cellpump+crevolution+MRI platinum stack i to juz chyba za duzo (bole glowy itp.)

wybor nalezy do Ciebie (i kazdy z wymienionych powyzej bedzie dobry)

Zmieniony przez - boogie w dniu 2008-05-12 11:21:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6883
Cześć

Proszę o radę, mam zamiar kupić spalacz do zbędnych kalori, szukałem,czytałem, pytałem,i polecono mi OLIMP HMB 1000 MEGA CAPS 300 KAP., z tego co wiem OLIMP jest b.dobry, czy warto, i ile powinienem brać tej odżywki, i czy naprawdę jest dobry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 959
a co powiecie na zestaw animalpump i xpand energizer z dymatie?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
W Mens Health pisza " 20gram białka serwatkowego i 5 gramów kreatyny na 45 min przed treningiem poprawi twoje wyniki siłowe" mówia zeby jeszcze dodać Arginine 3-5 gram na 45 min i ze daje kopa ale nawet nie wiem co to jest.... co wy na to??

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
Jak zakupisz stacka to będzie już tam kreatyna, arginina i aminokwasy ;>

moze być storm + shock po małej paczce, albo to co wcześniej wypisałem.
Stosujesz to w dni treningowe porcja przed porcja po treningu.
W dni nietreningowe nie widze sensu, wiec pucha starczy ;]

Oczywisćie do tego odpowiednio białko i opcjonalnie ZMA i Glutamina ;]

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOMUNIKAT EAF WAŻENIE NA XVIII MISTRZOSTWA EUROPY NORWEGIA 2008

Następny temat

pytanie o pas i sciagacze do kolan w treningu dwuboju silowego

WHEY premium