SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje porady ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
J.w. chcę się zapisac na sztuki wali ... ale nie wiem na co? Nie chodzi mi o startowanie w zawodach. Chcę poprostu umieć się obrnić, w nagłych sutuacjach, na ulicy itp. Co mi da najwieksze korzyści. Jestem z Bydgoszczy ... mam namiary na Krav Magnge. Nie wiem czy wybrać to czy może jakąs inną sztukę walki. Może BJJ? Doradxcie mi coś.
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale od 5 lat ćwicze na siłowni ... obecnie ważę 92 kg i mam 185 cm. I jesli macie jakies dane to może jakies namiary na szkoły walki w Bydgoszczy. Z góry dziękuję.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
buahah no to widać kto wogóle czyta posty woadłsprawdził pierwzy i jużnapsiał nie ważne co kto inny ehehehhehehe dobre dobre lubie takie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Własnie przeczytałem post Garego: Nowy? CZytaj to!
z którego wynika, że należe do tych którym nie chce się szukać w starych tematach i mój post zostanie usuniety ... trundo ... w taki mrazie musze pogrzebać i sory za zasmiecanie forum ... chyba, że ktoś chce coś doradzić ... a jesli nie to proszę o usunięcie jesli zasmiecam ... i przepraszam ...

Ale jesli miałby namiary na jakieś szkoły walki czy sekcje w Bydgoszczy to bede wdzięczny ... dziękuję ...

Zmieniony przez - Veter w dniu 2004-09-07 20:44:15

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4265
Veter, gdybym mial Ci doradzac, to pronopowal byl KM, z prostych wzgeldow, jest ona praktycznie wlasnie w takich sytuacjach jakie Cie interesuja :) Dodatkowo jest efektywna. Pomimo tego ze ja osobiscie trenuje thai, imho doradzam Ci KM. Siemanko

WHO DARES WINS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Boks, kickboxing ewentualnie bjj.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22178
jw

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9688
bjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
A możecie jakies argumenty mi zapodać?
Napisz mi coś więcej o KM jesli możesz. Wogule nawet nie wiem, jak brzmi rozwinięcie tego skrutu. Jednym słowem jestem narazie kompletnie zielony .

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22178
KM=Krav Maga - reszte znajdziesz uzywajac opcji search

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Przy takich warunkach fizycznych radze zacząć od stójki - boks, kick-boxing, ewentualnie muay thai, uzupełnianej parterem ( shoot-wrestling, bjj ). O Krav Madze opinie są podzielone, sporo zapewne zależy od sekcji. Często spotykałem się z opinią że jako uzupełnienienie umiejętności o pewne specyficzne "ostateczne" techniki i wpływ na sposób myślenia, to jest bardzo dobra, natomiast jako czysta "podstawka" nie bardzo.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1935
tak jak wyzej mlkv masz dobra wage jak na wzrost i tez mysle ze stójka... najlepiej Muay Thai albo boks w kazdym razie cos w stojce krav maga tez moze byc ale ja bym doradzał boks,MT,KB itp..itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
Klokers: czytaj daty postów - czasem nie ma sensu odświerzanie takich, jak ten!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wybrać????

Następny temat

Kyokushinkan dostało baty od zawodników Sanda

WHEY premium