Dokładnie ... i tak nic z tego nie wyszło ... nie z tego powodu, że mi sie odwidziało, ale z problemów zdrowotnych ... od tamtego czasu też nie moge chodzić już na siłownie ... po 5 latach treningu ... obecnie mam rechabilitację, która na szczęscie pomaga i może za jakiś czas bede mógł powrócić do siłowni i po raz kolejny powaznie zastanowić się nad trenowaniem sportów walki ... Dzięki i pozdrawiam
Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

PozDRooo