SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4436
Chodzi o to ze nikt Ci nie ułozy takie zasady.. moze zacznij od wyszukiwania diet innych uzytkowaników i Sobie dobierz aczkolwiek musisz zacząc od wiedzy czym są np węglowodany, białka, tłuszcze trochę teorii a pozniej kombinowac :)

I've been working for life now I'm barely alive...

Reprezentuje prawde 100% jak garden ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
nie kapuje... potrzebuje jakiegos jadlospisu z takimi zapotrzebowaniami jakimi podalem przynajmniej na 1 dzien.. potem bede staral sie kombinowac jak zamienic produkty na podobne BLAGAM ULUZCIE mi taki jadlospis aby nie byl zadrogi i w miare smaczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Wez leniu gotowy jadlospis od kogos podobnego do siebie i przerob pod siebie i wklej. Ostatni raz mowie NIKT CI NIE ROZPISZE DIETY

Odezwe sie znowu jak wrzucisz diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Za mlodys na diete, pewien jestes, ze matka kupi Ci olej lniany na przyklad i orzechy wloskie ??? Jak ja poprosisz o lososia na obiad, to co powie ???
Odzywiaj sie zgodnie z 10 zasadami zywienia, pilnuj, aby nie jadac fast foodu itd, a bedzie ok
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4436
Własnie nie musisz miec dokładnej diety poprostu zdrowo się odżywiaj zapoznaj się z 10 zasadami zywienia unikaj wszystkiego co jest tam wyszczegolnione badz aktywny fizycznie a efekty przyjdą tylko trzeba cierpliwosci i wytrwałosci

I've been working for life now I'm barely alive...

Reprezentuje prawde 100% jak garden ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
1.posiłek 7.15
płatki owsiane 70g 148kcal
mleko 0,5% 300ml 120kcal
2 jajka gotowane (60g) 90kcal
orzechy włoskie (nie wiem ile doradzcie)

2.posiłek 11.00 (w szkole)
chleb razowy 100g 250kcal
wędlina z piersi kurczaka 40g 47kcal/
ogórek ok. 2 kcal/OK
doradzcie jakiegos zdrowego tłuszczu i jakies warzywo

3.posiłek 14.00 obiad
pierś z kurczaka 150g 150kcal
Fasola szparagowa 400g 108kcal da sie wymyslic cos innego?
podajcie jaka zawartosc ma miec oliwa z oliwek ([g] i kcal )

4.posiłek 17.00 przed treningiem
ryż brazowy 100g 350kcal
pierś z kurczaka 100g 100kcal
dajcie przyklad jakich warzyw (kcal i [g])

5.posiłek 20.00 po treningu
KOKTAJL
banan 200g 192kcal
mleko 0.5% 300ml 120kcal
miód 10g 32kcal

6.posiłek 21.30
200g chudego twarogu 200kcal -> moge go po swojemu doprawic i dodac troche smietanki i dodac troche szczypiorku i rzodkiewki??
mleko 0.5% 125ml 50kcal
i jeszcze troche oliwy z oliwek podajcie ile mam tego zjesc/wypic i kcal tego


znalazlem juz ta diete ale wiele niedociagniec :] prosze o pomoc

P.S wiem rozumiem was ale dieta w moim przypadku jest potrzebna.. mama lubi gotowac tlusto bo "ojciec lubi " a ja za tym nie przepadam... potrzebuje inncych potraw zdrowszych .. nie musze miec super diety wazne aby jedzenie w niej zawarte bylo zdrowe,smaczne, i tanie ...
moje zapotrzebowanie po redukcji to 2004 kcal

Zmieniony przez - majosek w dniu 2008-07-27 18:19:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Poprawie Ci ta diete, jak odpowiesz, czy matke kupi Ci wszystkie potrzebne produkty itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
sam se pojde i kupie... tylko ten brazowy ryz dostane go w super markecie i czy jest tani ewentualnie jaki bylby jego zamiennik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Synek, wiec tak.
Najgorszy masz posilek potreningowy. Wogole jest do miczego, ale zrob tak, ze zjesz sobie tu 100g piersi z kury i ok 50 g ryzu bialego. Jak ci sie znudzi ryz ewentualnie mozna dac makaron lub nawet czasem ziemniaki.
Unikaj cukru, miodu, mleka i smietany.
Duzo warzyw z wyjatkiem posilku potreningowego i tarogu(no ta zodkiewka moze byc).
Oliwe z oliwek daj do tawrogu na noc, a olej lniany do sniadania. Jedz czasem jakies tluste ryby (przed treningiem) lub/i kuo omega3 w kapsulkach. To mniej wiecej tyle.
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
J/w posilek potreningowy do bani. Mozesz zjesc banana zaraz po treningu ale po 30min musisz zjesc duzo bialka. Jako ze cwiczysz wieczorem to nie jedz duzo weglowodanow.
Np:
150g pirs z kury 50g ryzu
albo jakas chuda wolowinke

Przed snem tylko niskotluszczowy serek wiejski poniewaz ma wolnowchlanialne bialka ktore zadzialaja jak antykatabolik.

Z suplementow kup sobie jakies witaminy i omega3 wystarczy

Ogolnie powodzenia dzieciaku wytrwalosci zycze

Zmieniony przez - warezz w dniu 2008-07-27 18:54:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie, problem

Następny temat

Potrzebuje diete na mase

WHEY premium