SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję uchwytu na sztangę do wiosłowania

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 361
Więc potrzebuję czegoś takiego, bo póki co robię to przy pomocy otworu w talerzu. Tylko, żeby nie za drogiego. Czy takie coś będzie w porządku ? https://www.mediaexpert.pl/sport-i-rekreacja/silownia/uchwyty-do-wyciagow/uchwyt-do-wyciagu-gorilla-sports-2669?gad_source=1&gclid=CjwKCAiA9ourBhAVEiwA3L5RFkpUz1bnvh9JDNBYmzlhT7Kh3dEif2Ltiyl1QeCsInVc3ENiwA7hEBoC4_oQAvD_BwE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Taki V uchwyt jak wrzuciłeś bedzie ok, sam na takim trenowałem, tylko zakładasz ciężary i na samym koncu ucwht sobie przed cięzary dajesz, a nie tak jak na zdjeciu. Jak znasz jakiegoś magika ze spawarką to ze złomu idzie to ogarnąć
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
no uwhcyt jaki wkleiles na obrazku faktycznie cenowo kosmos... 440 zł... troche kogos nieco pogrzalo z cena%)
ja sam korzystam z takiego jak wkleiles w linku, jest on wygodny i w niczym nie przeszkadza aby wykonac dobre wioslownie. Wiaodmo moz enie byc on tak stabilny jak bedziemy mocno szarpac ciezarami, ale spelnia swoja role w 100%> tutaj masz chyba najtaniej:
https://sport-blast.erli.pl/produkt/uchwyt-do-wyciagu-trojkatny-podwojny-ryflowany,140753878?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=19721339509&gclid=CjwKCAiAmZGrBhAnEiwAo9qHiVPH4Gc0CRpZ534lRYhDllnxR4MFVDEqi2G4c_UCnH7S77nYJP8EYBoC9VwQAvD_BwE&gad_source=1 
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33132 Napisanych postów 23203 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278137
uchwyt jak najbardziej ok , ja widze cene 79 wiec i tak jest za drogi bo takie uchwyty idzie wyrwac juz po +- 50 na portalach aukcyjnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 361
Zauważyłem problem, jeśli mam go zakładać na gryf przed ciężarami - brak miejsca. Idzie parę sztuk talerzy, 20,20,10,5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
a gdzie go montujesz?
zerknij gdzie powinien taki uchwyt wyladowac


?si=Ys1vn8YtW6E2rw5Y
jak widac na filmiku jest on od strony wewnetrznej i z niczym ci nie bedzie kolidowal zeby ciezar nalozyc :)
te "pro" chwyty sa ionne i faktycznie maja nakladke na koniec gryfu gdzie zaklada sie obciazenie i tych talerzy wejdzie mniej, jednak jak mowimy o tym chwycie trojkatnym od wyciagow to tutaj kompletnie problem nie wystepuje. Bo wrzucasz sobie go na czesc gryfu chwytna, wiec luzik

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
bialas55
Zauważyłem problem, jeśli mam go zakładać na gryf przed ciężarami - brak miejsca. Idzie parę sztuk talerzy, 20,20,10,5.


A nie zakładasz to w "złym" miejscu? W sensie między obciążeniem, a tuleją? Ten uchwyt z obrazka ma specjalnie wyprofilowane otwór i jego zakładamy przed tuleją, ten który wkleiłeś ze sklepu to zwykła V rączka i ze wzgledu na jej gabaryty stosować powinniśmy za tuleją.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrządy do kalisteniki i street workout

Następny temat

Orbitrek "opada" przy użytkowaniu

WHEY premium