SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyrządy do kalisteniki i street workout

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 97 Wiek 19 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1549
Witam serdecznie. Od początku nowego roku dodatkowo chcę zacząć ćwiczyć różne pozycje street workautowe typu stanie na rekach, front lever itp. Z mysla ze nadchodzi black friday chce kupic sprzet ktory mi sie przyda. I moja prosba jest taka, zebyscie podpowiedzieli co kupic. Budzet nieograniczony. Im wiecej tym lepiej. Posiadam paraletki, drazek i porecze do dipow. Wiem że tego jest sporo , dlatego nie chce zapomniec o czyms waznym tym bardziej ze beda fajne okazje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Mieszkasz w bloku czy w domu?
Jak w bloku to np ćwiczenia wykonywane na drążku mogą być problematyczne. Owszem front Lever da rade zrobic ale np muscle up już będzie większym problemem.

A wracając do pytania. Możesz rozejrzeć się za kółkami gimnastycznymi. To niedrogi a fajny bajer.


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2023-11-24 20:25:40

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76032 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754866
Rzeczywiście, należy zgodzić się z wypowiedzią kolegi powyżej. Istotne znaczenie pod kątem wyboru sprzętu (nie tylko do kalisteniki) będzie miało to, ile możesz zagospodarować miejsca w kierunku rozbudowy takiej "domowej siłowni". Warto również zastanowić się nad tym, czy w pobliżu nie ma jakiegoś sprzętu w tym kierunku. Zawsze odejdzie Tobie np. drążek, który może być problematyczny w mieszkaniu, czy też stojaki do pompek na poręczach. Warto również napisać na jakim jesteś poziomie. Jeżeli typowo początkujący, to samo obciążenie własnego ciała wystarczy na początek.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak czasu na trening - porady

Następny temat

Potrzebuję uchwytu na sztangę do wiosłowania

WHEY premium