SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebny jakis pomysl

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3554
Mam dos duzy problem z odzywianiem. Otoz jade na wakacje, na tydzien dokladnie, do osrodka sportowego. Bedzie tam oczywiscie wszystko basen, silownia, itd itp.
Ale problem tkwi w tym,ze beda tylko 2 polsiki dziennie na stolowce.
Jako ze jem dziennie okolo 5,6 posilkow to bedzie dla mnie duzym problemem, dieta troche poleci.
Macie jakies pomysly co zrobic ????
Zarcia na tydzien w pudelkach brac nie bede, bo jak?
Zawsze moge zjesc na miescie, ale to bedzie nad morzem i beda pewnie same knajpy, watpie zeby byly jakies obiady domowe.
A wynoscic kope jedzenie ze stolowki to nie wiem czy mozna.

CO ZROBIC?? Jakies pomysly?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1592
Chleb razowy wieloziarnisty pakowany w worki foliowe z długim terminem przydatności, tuńczyk w puszce - to możesz postawić nawet w szafce i nic się nie stanie. "Serki wiejskie", twarożki itp. jeden dzień spokojnie poleżą nawet bez zmiany konsystencji. No a jak masz lodówkę w pokoju to już w ogóle po problemie.

Ps. jajka możesz sobie ugotować w czajniku bezprzewodowym - testowane na studentach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
jesli to będzie nad morzem, to zamawiasz jakąs fajną rybkę, do tego ryż/ziemniaczki i jakos dasz radę (no ale to ejdnak troche kosztuje ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 530
Tam napewno jest jakaś sieć supermarketów, więc może tam skoczyć po zakupy.
Ja to bym rybek do domku parę kilo nakupił np dorsza;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biganie- cel-> redukcja

Następny temat

Dieta na mase dla mezomorfika

WHEY premium